Design Thinking Intro

O szkoleniu

Zacznij swoją przygodę z Design Thinking! Zapisz się na szybkie i praktyczne szkolenie Design Thinking, które pozwoli Ci nie tylko poznać w teorii, ale przede wszystkim doświadczyć całego procesu kreatywnego rozwiązywania problemów tą metodą.

W jego trakcie zrozumiesz, czym jest ten proces, jakie są poszczególne jego etapy oraz jakie są podstawowe narzędzia, z których możesz skorzystać. Dowiesz się także, dlaczego nie warto zaczynać od wymyślania i wdrażania rozwiązań a od poznania odbiorcy. Przede wszystkim sprawdzisz, czy Design Thinking to coś dla Ciebie bez wielkich inwestycji czasowych, czy finansowych – szybko, praktycznie i przyjemnie

Dlaczego warto wziąć udział?
 • Poznasz metodę nieszablonowego rozwiązywania problemów.
 • Dowiesz się jak działa kreatywność.
 • Sprawdzisz jak działa metoda poszukiwania innowacji opartych na potrzebach klientów.
 • Poznasz Design Thinking od strony praktycznej podczas krótkiego 90 minutowego sprintu
 • Pokażemy Ci inspirujące “kejsy” Design Thinking i zrozumiesz specyfikę tej metody oraz wartości, które oferuje w świecie biznesu
 • Dowiesz się na czym polega każdy z pięciu etapów Design Thinking: empatia-definicja-ideacja-prototypowanie-testowanie
 • komplet materiałów ze szkolenia.
 • certyfikat udziału.

 

 

Kto powinien wziąć udział?

Dla każdego, kto bierze udział w tworzeniu i/lub udoskonalaniu produktów, usług, lub procesów biznesowych.

Dla product ownerów, product managerów, project managerów, scrum masterów, UX-ów, team leaderów, trenerów wewnętrznych, specjalistów ds. marketingu i komunikacji, pracowników działów R&D, specjalistów ds. innowacji i rozwoju oraz wszystkich zajmujących się nowymi produktami oraz usprawnieniami procesowymi i organizacyjnymi.

Program szkolenia

 • Uczestnicy doświadczą na czym polega metoda DT, ale też poznają jej podstawowe założenia i konkretne przykłady (case studies)
 • Dowiedzą się na czym polega każdy z pięciu etapów Design Thinking: empatia-definicja-ideacja-protypowanie-testowanie
 • Uczestnicy poznają i przećwiczą konkretne narzędzia wykorzystywane w design thinking (wywiad pogłębiony, customer journey, buyer persona)

Czas trwania

9.00-17.00

Prelegenci

Seweryn Rudnicki
hearts&heads

Moderator sesji kreatywnych, trener, naukowiec,  autor książek i artykułów. Jest współzałożycielem Hearts & Heads – agencji, która pomaga wdrażać podejście user-centered design i techniki kreatywności do biznesu. Jako facylitator procesów kreatywnych i projektowych przeprowadził ponad 200 sesji warsztatowych, między innymi dla takich organizacji jak IKEA, Motorola Solutions, ABB, Hitachi, HSBC, Alior Bank, SAS, Brainly, K2, Admind, Żabka Future, Krakowski Park Technologiczny i wielu innych. Jest również stałym pracownikiem Akademii Górniczo-Hutniczej, gdzie naukowo bada kreatywność, innowacyjność i procesy tworzenia nowej wiedzy. Realizuje międzynarodowe projekty badawcze m. in. z Technological University Delft w Holandii (Top 10 uczelni technicznych na świecie) oraz University of Gothenburg w Szwecji. Współtworzy również międzynarodowy projekt “science of ideas” oraz inicjatywę SoTechLab na AGH. Jest wykładowcą na kilku kierunkach studiów podyplomowych i MBA

Łukasz Maźnica
hearts&heads

Ekonomista, trener design thinking i specjalista z zakresu badania doświadczeń użytkowników. Jako mentor i doradca od ponad pięciu lat współpracuje z firmami, administracją publiczną i organizacjami pozarządowymi, wspierając klientów w lepszym rozumieniu potrzeb i oczekiwań odbiorców. Jako wykładowca współpracuje z AGH w Krakowie, gdzie prowadzi zajęcia z design thinking dla studentów teleinformatyki oraz informatyki społecznej. W swojej karierze realizował projekty na zlecenie i we współpracy m.in. z: Martes Sport, Media Expert, VOX, Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ, Krakowskim Parkiem Technologicznym, czy Stowarzyszeniem Wiosna.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: stacjonarnie i/lub online

Rejestracja

Cena 1
776
+23% VAT
Cena zawiera:
 • zniżkę 3% przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis.pl (cena standardowa 800 zł)
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej i papierowej
 • certyfikat uczestnictwa
Zniżki grupowe:
 • 12.5% przy zgłoszeniu min. 5 osób
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: hearts&heads
 • Ulica i nr: Felicjanek 10/13
 • Kod pocztowy: 31-103
 • Miejscowość: Kraków
 • Numer NIP: 6793086843

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

hearts&heads
31-103 Kraków, Polska
Felicjanek 10/13
woj. małopolskie
Cechą naszych szkoleń jest koncentracja na ćwiczeniach praktycznych, interaktywność i otwartość prowadzących na problemy i wyzwania praktyczne danej organizacji; wiele szkoleń ma całościowo, bądź częściowo charakter symulacyjny. Nasi klienci dosko...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!