Arkadiusz Maraski

Ciekawe konferencje dla marketingu w II połowie roku

Pracujesz w marketingu? A może chcesz po prostu poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze, z myślą o ich wykorzystaniu do promocji własnej firmy? Jeśli tak, koniecznie sprawdź, jakie ciekawe konferencje biznesowe w obszarze marketingu odbędą się w kolejnych miesiącach. Oto przegląd najciekawszych wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę.

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencjach o marketingu?

Konferencje marketingowe są zazwyczaj bardzo ciekawymi i kreatywnymi eventami, podczas których można zdobyć wiele praktycznych informacji oraz inspiracji do działania. W trakcie takich eventów odbywa się wiele warsztatów praktycznych oraz prezentacji przygotowanych przez ekspertów światowej klasy. Jeśli więc interesuje Cię zawodowo marketing, konferencje biznesowe w tym obszarze to miejsce, gdzie musisz się obowiązkowo pojawić.

Jest to dla Ciebie szansa na:

 • poznanie bieżących trendów w świecie marketingu, zwłaszcza cyfrowego,
 • lepsze zrozumienie narzędzi wykorzystywanych na tej niszy rynkowej,
 • wymianę doświadczeń z firmami z Twojej branży i pokrewnych,
 • nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych,
 • inspirację w codziennej pracy, która wymaga ciągłych zmian i kreatywności!

Zobacz więc, gdzie warto się pojawić!

Jakie konferencje biznesowe o marketingu warto wybrać w 2021 roku?

2021 rok jest bardzo specyficzny, jeśli chodzi o konferencje biznesowe, w tym konferencje marketingowe. Nie oznacza to jednak, że liczba nie mamy z czego wybierać bądź że liczba dostępnych eventów jest mała. Wręcz przeciwnie. W najbliższych miesiącach czeka nas cały szereg szkoleń, kursów i konferencji dla marketingowców, w tym miedzy innymi:

Konferencja Automatyzacja działań marketingowych

Termin: 14 września 2021
Gdzie: online

Automatyzacja działań marketingowych to konferencja organizowana przez Puls Biznesu 14 września 2021 roku w formule online. Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom takim jak upraszczanie i automatyzacja działań reklamowych w ekosystemie Facebooka, personalizacja w marketingu w oparciu o AI, wdrażanie strategii omnichannel w Marketing Automation, wykorzystanie danych behawioralnych do automatycznej segmentacji klientów. Sporo miejsca poświęcone zostanie również zagadnieniom prawnym i temu co i komu wolno w kampaniach marketingowych.

XII edycja konferencji I Love Marketing!

Termin: 21-24 września 2021
Gdzie: Warszawa

Kolejne edycja znanej konferencji organizowanej od kilku już lat w Multikino Złote Tarasy. W pierwszym dniu pełne zanurzenie w reklamie internetowej oraz analityce i wystąpienia m.in. Pauliny Walkowiak, Alberta Radomskiego czy Artura Jabłońskiego. Drugi dzień konferencji poświęcony będzie mediom społecznościowym, trzeci ogólnym zagadnieniom marketingowym, aby w czwarty dzień uczestnicy mogli skupić się w całości na SEO i content marketingu. Konferencja I Love Marketing to oczywiście nie tylko wykłady i prelekcje, ale również świetne możliwości networkingu, w tym w trakcie oficjalnego afterparty.

Kongres Online Marketing

Termin: 16-17 września 2021
Gdzie: online + Warszawa

Kongres Online Marketing będzie się składał z konferencji w dniu 16 września i warsztatów marketingowych 17 września, które odbędą się stacjonarnie w Warszawie. W programie konferencji między innymi: jak wykorzystywać algorytmy szachowe w marketingu, aby podnieść wydajność działań sprzedażowych, jak od A do Z zbudować elastyczną strategię promocji w Internecie, audyt i analiza danych w drodze do lepszych wyników sprzedażowych; emocje w skutecznym przekazie marketingowym; niestandardowe działania content marketingowe; budżetowanie i mierzenie efektywności prowadzonych działań marketingowych. W dniu warsztatowym uczestnicy mogą wybrać jeden z tematów: strona www, która sprzedaje; content marketing i copywriting; marketing internetowy dla małych firm – strategia, reklama, sprzedaż; kampanie reklamowe na Facebooku; generowanie leadów. To oczywiście tylko kilka spośród wielu interesujących wydarzeń marketingowych, w których warto uczestniczyć. Poszukaj też innych eventów o tematyce związanej z promocją biznesu i wybierz odpowiednie dla siebie.

Arkadiusz Maraski

Arkadiusz Maraski

Redaktor Eventis.pl

Specjalizuję się w obszarach marketingu, reklamy i promocji, sprzedaży, obsługi klienta i e-commerce. Piszę na tematy związane z negocjacjami, technikami sprzedaży, marketingiem internetowym (SEM, SEO, Social Media, CRM), CX i UX. Obszary mojej specjalizacji wynikają zarówno z mojego zainteresowania trendami w tych silnie zmieniających się branżach, jak umiejętnością łączenia kreatywności z analizą danych, które są szczególnie ważne w nowoczesnym marketingu i sprzedaży.

Polecane wydarzenia

Akademia Marketingu ATRIUM

AI W MARKETINGU - zwiększ efektywność, zaoszczędź czas

 • już od 1 057 zł
 • od 1 057 zł
Zapisz się
Akademia Marketingu ATRIUM

Controlling w marketingu

 • już od 1 930 zł
 • od 1 930 zł
Zapisz się
Akademia Marketingu ATRIUM

Podstawy nowoczesnego marketingu

 • już od 1 930 zł
 • od 1 930 zł
Zapisz się
Akademia Marketingu ATRIUM

Psychologia marketingu

 • już od 1 930 zł
 • od 1 930 zł
Zapisz się

Ostatnie artykuły

Przełam bariery kariery w kadrach, płacach i HR z Akademią Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego
2 kwietnia 2024
Przełam bariery kariery w kadrach, płacach i HR z Akademią Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego

Obszar kadr i płac ulega szybkim i głębokim przemianom. Częste zmiany przepisów oraz rosnące oczekiwania pracowników sprawiają, że specjaliści ds. kadr i płac potrzebują nieustannie się rozwijać i podnosić kompetencje.

Czytaj więcej
Dyrektywa Maszynowa: jak uzyskać znak CE?
19 marca 2024
Dyrektywa Maszynowa: jak uzyskać znak CE?

Znak CE to oznaczenie umieszczane na produktach, które spełniają wymagania określone w przepisach UE dotyczących bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska. Dotyczy on również maszyn zgodnie z Dyrektywą Maszynową.

Czytaj więcej
Tableau kurs - kompletny poradnik dla początkujących i zaawansowanych
19 marca 2024
Tableau kurs - kompletny poradnik dla początkujących i zaawansowanych

Tableau to lider w dziedzinie wizualizacji danych, który oferuje potężne i intuicyjne rozwiązania, które umożliwiają organizacjom wszystkich rozmiarów przekształcać surowe dane w łatwe do zrozumienia, interaktywne i atrakcyjne wizualizacje.

Czytaj więcej
Gospodarka opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w Polsce
19 marca 2024
Gospodarka opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w Polsce

Gospodarka opakowaniami jest istotna zarówno dla zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego, ochrony środowiska, jak i funkcjonowania firm w wielu branżach. Warto poznać obowiązujące przepisy w tym obszarze.

Czytaj więcej