Sebastian Nowak

Ciekawe konferencje dla marketingu w II połowie roku

Pracujesz w marketingu? A może chcesz po prostu poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze, z myślą o ich wykorzystaniu do promocji własnej firmy? Jeśli tak, koniecznie sprawdź, jakie ciekawe konferencje biznesowe w obszarze marketingu odbędą się w kolejnych miesiącach. Oto przegląd najciekawszych wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę.

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencjach o marketingu?

Konferencje marketingowe są zazwyczaj bardzo ciekawymi i kreatywnymi eventami, podczas których można zdobyć wiele praktycznych informacji oraz inspiracji do działania. W trakcie takich eventów odbywa się wiele warsztatów praktycznych oraz prezentacji przygotowanych przez ekspertów światowej klasy. Jeśli więc interesuje Cię zawodowo marketing, konferencje biznesowe w tym obszarze to miejsce, gdzie musisz się obowiązkowo pojawić.

Jest to dla Ciebie szansa na:

 • poznanie bieżących trendów w świecie marketingu, zwłaszcza cyfrowego,
 • lepsze zrozumienie narzędzi wykorzystywanych na tej niszy rynkowej,
 • wymianę doświadczeń z firmami z Twojej branży i pokrewnych,
 • nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych,
 • inspirację w codziennej pracy, która wymaga ciągłych zmian i kreatywności!

Zobacz więc, gdzie warto się pojawić!

Jakie konferencje biznesowe o marketingu warto wybrać w 2021 roku?

2021 rok jest bardzo specyficzny, jeśli chodzi o konferencje biznesowe, w tym konferencje marketingowe. Nie oznacza to jednak, że liczba nie mamy z czego wybierać bądź że liczba dostępnych eventów jest mała. Wręcz przeciwnie. W najbliższych miesiącach czeka nas cały szereg szkoleń, kursów i konferencji dla marketingowców, w tym miedzy innymi:

Konferencja Automatyzacja działań marketingowych

Termin: 14 września 2021
Gdzie: online

Automatyzacja działań marketingowych to konferencja organizowana przez Puls Biznesu 14 września 2021 roku w formule online. Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom takim jak upraszczanie i automatyzacja działań reklamowych w ekosystemie Facebooka, personalizacja w marketingu w oparciu o AI, wdrażanie strategii omnichannel w Marketing Automation, wykorzystanie danych behawioralnych do automatycznej segmentacji klientów. Sporo miejsca poświęcone zostanie również zagadnieniom prawnym i temu co i komu wolno w kampaniach marketingowych.

XII edycja konferencji I Love Marketing!

Termin: 21-24 września 2021
Gdzie: Warszawa

Kolejne edycja znanej konferencji organizowanej od kilku już lat w Multikino Złote Tarasy. W pierwszym dniu pełne zanurzenie w reklamie internetowej oraz analityce i wystąpienia m.in. Pauliny Walkowiak, Alberta Radomskiego czy Artura Jabłońskiego. Drugi dzień konferencji poświęcony będzie mediom społecznościowym, trzeci ogólnym zagadnieniom marketingowym, aby w czwarty dzień uczestnicy mogli skupić się w całości na SEO i content marketingu. Konferencja I Love Marketing to oczywiście nie tylko wykłady i prelekcje, ale również świetne możliwości networkingu, w tym w trakcie oficjalnego afterparty.

Kongres Online Marketing

Termin: 16-17 września 2021
Gdzie: online + Warszawa

Kongres Online Marketing będzie się składał z konferencji w dniu 16 września i warsztatów marketingowych 17 września, które odbędą się stacjonarnie w Warszawie. W programie konferencji między innymi: jak wykorzystywać algorytmy szachowe w marketingu, aby podnieść wydajność działań sprzedażowych, jak od A do Z zbudować elastyczną strategię promocji w Internecie, audyt i analiza danych w drodze do lepszych wyników sprzedażowych; emocje w skutecznym przekazie marketingowym; niestandardowe działania content marketingowe; budżetowanie i mierzenie efektywności prowadzonych działań marketingowych. W dniu warsztatowym uczestnicy mogą wybrać jeden z tematów: strona www, która sprzedaje; content marketing i copywriting; marketing internetowy dla małych firm – strategia, reklama, sprzedaż; kampanie reklamowe na Facebooku; generowanie leadów. To oczywiście tylko kilka spośród wielu interesujących wydarzeń marketingowych, w których warto uczestniczyć. Poszukaj też innych eventów o tematyce związanej z promocją biznesu i wybierz odpowiednie dla siebie.

Sebastian Nowak

Sebastian Nowak

Redaktor Eventis.pl

Zajmuję się tematyką nowoczesnych technologii w biznesie, między innymi z zakresu marketingu internetowego (SEM, SEO, copywriting, systemy analityczne dla eCommerce), a także tematami specjalistycznych umiejętności zawodowych niezbędnych na stanowiskach specjalistów i menedżerów.

Polecane wydarzenia

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER

Zarządzanie Projektami Unijnymi - skutecznie zaplanuj, zrealizuj i rozlicz projekt zgodnie z metodyką PCM i poznaj ciekawe rozwiązania.

 • już od 1 881 zł
 • już od 1 881 zł
Zapisz się
Akademia Marketingu ATRIUM

Psychologia marketingu

 • już od 1 833 zł
 • już od 1 833 zł
Zapisz się
Akademia Marketingu ATRIUM

MS Excel w marketingu. Najważniejsze narzędzia w raportach i analizach marketingowych

 • już od 863 zł
 • już od 863 zł
Zapisz się
Akademia Marketingu ATRIUM

Analizy rynku i badania marketingowe

 • już od 1 790 zł
 • już od 1 790 zł
Zapisz się

Ostatnie artykuły

Win-win: czym są negocjacje win-win, jakie są ich etapy i zalety?
9 stycznia 2023
Win-win: czym są negocjacje win-win, jakie są ich etapy i zalety?

Dowiedz się czym są negocjacje win-win oraz jakie są zalety tego typu negocjacji? Poznaj etapy negocjacji win win oraz sposoby rozwijania wiedzy pracowników z prowadzenia negocjacji handlowych.

Czytaj więcej
Co to jest coaching i mentoring?
3 stycznia 2023
Co to jest coaching i mentoring?

Coaching i mentoring to popularne techniki stosowane w rozwoju osobistym i zawodowym. Warto poznać różnice między coachingiem i mentoringiem oraz dowiedzieć się jak rozpocząć pracę w charakterze coacha lub mentora.

Czytaj więcej
Kompetencje menedżerskie – jak rozwijać umiejętności menedżerskie?
16 grudnia 2022
Kompetencje menedżerskie – jak rozwijać umiejętności menedżerskie?

Umiejętności kadry menedżerskiej zatrudnionej w organizacji mają kluczowe znaczenie dla efektywności jej działania oraz wytworzonej kultury organizacyjnej. Dlatego warto poznać kluczowe kompetencje menedżerskie oraz sposoby ich rozwijania.

Czytaj więcej
NLP: co to jest NLP i jakie są techniki NLP?
12 grudnia 2022
NLP: co to jest NLP i jakie są techniki NLP?

Dowiedz się czym jest NLP, jakie są najpopularniejsze techniki NLP i w jakich sytuacjach stosuje się najczęściej programowanie neurolingwistyczne. Poznaj argumenty za i przeciw stosowaniu technik NLP.

Czytaj więcej