Znajdź szkolenie emisja głosu lub kurs emisji głosu!

 • Sprawdź terminy szkolenia emisja głosu lub kursu emisji głosu
 • Poznaj program zajęć, ceny szkoleń i zapisz się na zajęcia!
Rozwiń Pracujesz głosem i chcesz dowiedzieć się jak dbać o głos? Interesuje Cię co to jest emisja głosu i szukasz ćwiczeń z emisji głosu? Sprawdź szkolenia emisja głosu realizowane w całej Polsce i popraw warsztat głosu, dowiedz się czym jest higiena głosu i jak wygląda trening głosu oraz rozwiąż problemy z głosem. Poznaj program zajęć, terminy szkoleń i kursów, ich ceny i zapisz się na szkolenie emisja głosu! Zwiń

szkolenia emisja głosu

Szkolenia emisja głosu: 3

 • już od 790 zł
790 zł
 • już od 1 300 zł
1 300 zł
 • już od 790 zł
790 zł
Artykuł

Szkolenia emisja głosu - naucz się pracować głosem!

Pracujesz głosem jako nauczyciel, mówca, dziennikarz? A może chcesz nauczyć się zdrowego i kontrolowanego używania głosu, aby brzmieć donioślej i wykorzystać głos jako atut w autoprezentacji? Poznaj szkolenia emisja głosu, których zadaniem jest nauczyć Cię pracy głosem, zachowania higieny głosu oraz rozwój możliwości jakie daje ludzki głos!

Spis treści:

 1. Emisja głosu
 2. Szkolenia emisja głosu
 3. Kurs emisja głosu - dla kogo?
Emisja głosu

Co to jest emisja głosu? Emisja głosu to proces wydobywania głosu i wysyłania go na zewnątrz za pomocą układów biorących udział w tworzeniu głosu, w tym układu oddechowego, fonacyjnego i artykulacyjnego. Emisja głosu jest czynnością, którą możemy kontrolować, a co za tym idzie ćwiczyć i rozwijać. Sama emisja głosu składa się z kilku czynności, takich jak: oddychanie, fonacja, rezonans i artykulacja.

Szkolenia emisja głosu

Wiele osób pracujących głosem poszukuje ćwiczeń emisji głosu i możliwości rozwoju warsztatu pracy z głosem. Poprzez ćwiczenie emisji głosu chcą wpłynąć na to jak brzmią, ale również zachować higienę głosu, tak aby uniknąć lub rozwiązać problemy z głosem. W rozwoju warsztatu głosu pomóc może szkolenie emisja głosu. Listę szkoleń z emisji głosu, wraz z programem zajęć, terminami oraz cenami kursów i szkoleń znaleźć można na górze strony. Lista zawiera zarówno stacjonarne szkolenia emisja głosu, jak też kursy eisja głosu online realizowane zarówno na żywo, jak i w postaci kursów multimedialnych i e-learning. Stacjonarne szkolenie emisja głosu znajdziemy głównie w dużych miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Łódź, Lublin czy Rzeszów. W ofercie dostępne są również szkolenia emisja głosu specjalistyczne, przygotowane z myślą o konkretnych grupach zawodowych, np. szkolenie emisja głosu dla nauczycieli, warsztaty z emisji głosu dla osób prowadzących wystąpienia publiczne itp.

W programie szkolenia emicja głowu czy też kursu emocja głosu omawiane są zagadnienia takiee jak:

 • co to jest emisja głosu,
 • jak wpły ma oddech na emisję głosu,
 • co to jest oddech przeponowy,
 • co to jest fonacja,
 • jak prawidłowo wydobywać głos,
 • co to jest rezonans,
 • jak wzmacniać głos,
 • na czym polega prawidłowa artykulacja,
 • co to jest dykcja oraz intonacja głosu,
 • jak dbać o głos,
 • jakie są zadady higieny i profilaktyki głosu.
Kurs emisja głosu - dla kogo?

Komu polecane są kursy emisja głosu, szkolenia i warsztaty z emisji głosu? Szkolenie emisja głosu skierowane jest do wszystkich osób, które na co dzień pracują głosem. Grupa ta jest niezwykle szeroka i obejmuje menedżerów kierujących zespołami, nauczycieli i wykładowców, dziennikarzy i prezenterów, ale też osoby zajmujące się mediami społecznościowymi, relacjami z mediami czy wystąpieniami publicznymi. Kurs emisji głosu polecny jest osobom, którym zależy na utrzymaniu swojego głosu w formie, zwłąszcza w okresie wzmożonego wysiłku. Szkolenie tego typu będzie dobrym wyborem również dla osób, które pragną zyskać większą kontrolę nad głosem, jego brzmieniem, zyskać swobodę i pewność siebie w codziennej komunikacji werbalnej.

Szkolenia emisja głosu - naucz się pracować głosem!
Szkolenia emisja głosu

Zostaw swój e-mail i otrzymuj powiadomienia za każdym razem, gdy pojawi się nowe szkolenie emisja głosu!