Znajdź kursy Katowice oraz szkolenia w Katowicach!

 • Znajdź najpopularniejsze szkolenia Katowice i kursy Katowice
 • Zapoznaj się z programem wybranego szkolenia i warunkami uczestnictwa
 • Zgłoś się wypełniając formularz rejestracji online
szkolenia i kursy Katowice

Szkolenia Katowice: 169

 • już od 690 zł
690 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 690 zł
690 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 690 zł
690 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 440 zł
1 440 zł
 • już od 719 zł
719 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 690 zł
690 zł
 • już od 1 790 zł
1 790 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
Artykuł

Kursy Katowice, szkolenia w Katowicach - kompendium wiedzy!

Stolica Śląska i województwa śląskiego ma ugruntowaną pozycję na ekonomicznej mapie Polski. Nie inaczej jest w przypadku rynku szkoleń i kursów dla biznesu. Spośród wszystkich śląskich miast to tutaj znajdziemy najwięcej firm zajmujących się organizacją wydarzeń merytorycznych dla biznesu, takich jak kursy, warsztaty, szkolenia czy webinary. Dowiedz się gdzie szukać szkoleń w Katowicach i jakie tematy cieszą się szczególną popularnością w stolicy Śląska.

Gdzie szukać sprawdzonych szkoleń w Katowicach?

Proces wyszukiwania szkoleń i kursów może być naprawdę żmudną czynnością. Konieczność odwiedzenia dziesiątek stron internetowych organizatorów i dotarcia do informacji o programie kursów i szkoleń, szczegółowych informacji o warunkach uczestnictwa i cenach poszczególnych szkoleń, a następnie porównania ofert pomiędzy różnymi organizatorami może stanowić poważne wyzwanie, a na pewno wymaga poświęcenia czasu. Z myślą o takich potrzebach powstał serwis Eventis.pl budujący bazę szkoleń, kursów i konferencji na niemalże każdy temat. Skorzystanie z bazy szkoleń pozwala znacząco skrócić czas niezbędny na wyszukanie szkolenia, które jest nie tylko dobrze dopasowane do naszych potrzeb, ale również jest oferowane w atrakcyjnej cenie. Porównywanie ofert jest jedną ze skuteczniejszych metod zapewniających efektywne alokowanie budżetu szkoleniowego.

Czym kierować się wybierając kursy i szkolenia w Katowicach?

Jest kilka kryteriów, którymi powinniśmy się kierować podczas poszukiwania dobrych ofert szkoleń i kursów. Sprawdzą się one również, gdy zależy nam na ofercie na miejscu, w Katowicach bądź okolicach.

Program zajęć – program jest najważniejszą częścią analizy. Zanim zdecydujemy się zarejestrować na wybrane wydarzenie powinniśmy poświęcić chwilę na analizę swoich potrzeb szkoleniowych. Zastanowić się jakie mamy oczekiwania względem szkolenia – jakich informacji czy umiejętności poszukujemy, a także jaka jest preferowana przez nas metoda nauczania – dostępne są klasyczne wykłady koncentrujące się na przekazywaniu informacji, budowaniu świadomości i przekazywaniu doświadczeń, aż po angażujące ćwiczenia i warsztaty, na których poznawaniu wiedzy towarzyszy część praktyczna, pozwalająca przećwiczyć zdobyte informacje w działaniu, symulacjach czy grach.

Prowadzący i uczestnicy – dobre szkolenie czy kurs to nie tylko program, ale również inni uczestnicy. Zarówno prowadzący zajęcia, jak i uczestniczący w nich. W trakcie całego szkolenia będziemy mieli okazję wielokrotnie wchodzić w interakcję z uczestnikami, uczyć się na doświadczeniach i zróżnicowanych opiniach – dlatego warto dobrać szkolenie, w którym uczestniczyć będą osoby o podobnym bądź wyższym poziomie wiedzy i doświadczeń. Odpowiednią uwagę powinniśmy przywiązać również do poznania prelegentów, trenerów i innych osób, które będą prowadziły zajęcia. Ich doświadczenie zawodowe, znajomość określonych branż może okazać się dużą przewagą danej oferty.

Ceny – o zwrocie z inwestycji w rozwój umiejętności decyduje nie tylko to czego się nauczymy w trakcie kursu, ale również cena wyjściowa danej oferty. Warto wiedzieć, że ceny poszczególnych ofert szkoleń o zbliżonej tematyce mogą się różnić nawet o kilkaset procent. Niezawodną metodą wybrania oferty korzystnej cenowo jest analiza ofert i porównanie ich cen. Warto to zrobić, a oszczędzone środki wykorzystać na inne wydarzenie, literaturę specjalistyczną albo inne działania rozwojowe.

Popularne szkolenia Katowice oraz kursy Katowice

Rynek szkoleń w Katowicach w wielu obszarach zbliżony jest do oferty w innych dużych miastach. Są też jednak pewne różnice – to tutaj znajdziemy szczególnie dużo ofert szkoleń technicznych, poświęconych takim tematom jak zarządzanie produkcją, utrzymanie ruchu, zarządzanie jakością i wykorzystanie norm ISO w biznesie czy też rozmaitych szkoleń dla przemysłu motoryzacyjnego, energetyki czy przemysłu chemicznego, które są wyjątkowo silne na Śląsku.

Inne obszary szkoleń cieszące się popularnością w Katowicach:

Katowice – stolica Śląska

Katowice to największe miasto i stolica Śląska, a także siedziba władz województwa śląskiego. Jest oto jeden z najważniejszych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Aktualnie miasto zamieszkiwane jest przez ponad 291 tysięcy mieszkańców, co plasuje je na 11 miejscu wśród największych miast w Polsce.

Katowice są jednym z największych ośrodków gospodarczych w Polsce. Gospodarka miasta opiera się w głównej mierze na sektorze usług, w tym w zakresie handlu hurtowego i detalicznego, obsługi rynku nieruchomości, pośrednictwa finansowego, nauki i edukacji, specjalistycznych usług medycznych oraz administracji publicznej i gospodarczej. Pomimo zachodzących zmian dużą rolę wciąż odgrywa przemysł, w tym przemysł ciężki. Na terenie miasta wciąż aktywny jest przemysł wydobywczy, maszynowy oraz hutniczy. Intensywnie rozwija się nowoczesny przemysł zwłaszcza zlokalizowany w parkach przemysłowych i technologicznych. Ze względu na dobre położenie i liczne korytarze transportowe, drogowe, kolejowe i lotnicze, miasto posiada silnie rozwinięty sektor transportu, spedycji i logistyki.

Kursy Katowice, szkolenia w Katowicach - kompendium wiedzy!
Bądź na bieżąco

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Jak wdrożyć nowego pracownika? 6 najważniejszych zasad
20 lutego 2024
Jak wdrożyć nowego pracownika? 6 najważniejszych zasad

Konkurencyjny rynek pracy wymaga od firm nie tylko znajdowania talentów, ale też ich efektywnego wdrażania i zatrzymywania. Pomóc w tym może dobrze zorganizowany proces onboardingowy.

Czytaj więcej
Technologie budowania stron internetowych. Co jest na topie?
20 lutego 2024
Technologie budowania stron internetowych. Co jest na topie?

Technologie używane do tworzenia nowoczesnych stron zmieniają się wraz z rosnącymi oczekiwaniami użytkowników oraz zmieniającymi się standardami w internecie. Sprawdź jakie technologie są obecnie na topie.

Czytaj więcej
Fintech - co to jest? Kiedy z niego korzystamy?
15 lutego 2024
Fintech - co to jest? Kiedy z niego korzystamy?

Fintech, czyli technologie finansowe, rewolucjonizują sposób, w jaki świadczone są usługi finansowe. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zobacz w jaki sposób FinTech wpływa na codzienne życie.

Czytaj więcej
Czym jest ESG i jak wpływa na działalność firm i organizacji?
14 lutego 2024
Czym jest ESG i jak wpływa na działalność firm i organizacji?

Termin ESG stał się w ostatnich latach jednym z najczęściej dyskutowanych w świecie biznesu oraz administracji publicznej. Warto dowiedzieć się czym jest ESG, jak wypływa na biznes, jak wyznaczać i raportować spełnienie celów ESG.

Czytaj więcej
Kursy Katowice, szkolenia Katowice, konferencje Katowice

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia, gdy pojawi się nowe szkolenie Katowice, kurs Katowice, warsztaty lub konferencja!