Znajdź kursy Katowice oraz szkolenia w Katowicach!

 • Znajdź najpopularniejsze szkolenia Katowice i kursy Katowice
 • Zapoznaj się z programem wybranego szkolenia i warunkami uczestnictwa
 • Zgłoś się wypełniając formularz rejestracji online

Szkolenia Katowice: 159

 • już od 1 290 zł
1 290 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 1 532 zł
1 532 zł
 • już od 539 zł
539 zł
 • już od 1 399 zł
1 399 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 790 zł
1 790 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 900 zł
1 900 zł

Inżynier Procesu

 • już od 2 000 zł
2 000 zł
 • już od 2 000 zł
2 000 zł
 • już od 2 000 zł
2 000 zł
 • już od 1 900 zł
1 900 zł
Artykuł

Kursy Katowice, szkolenia w Katowicach - kompendium wiedzy!

Stolica Śląska i województwa śląskiego ma ugruntowaną pozycję na ekonomicznej mapie Polski. Nie inaczej jest w przypadku rynku szkoleń i kursów dla biznesu. Spośród wszystkich śląskich miast to tutaj znajdziemy najwięcej firm zajmujących się organizacją wydarzeń merytorycznych dla biznesu, takich jak kursy, warsztaty, szkolenia czy webinary. Dowiedz się gdzie szukać szkoleń w Katowicach i jakie tematy cieszą się szczególną popularnością w stolicy Śląska.

Gdzie szukać sprawdzonych szkoleń w Katowicach?

Proces wyszukiwania szkoleń i kursów może być naprawdę żmudną czynnością. Konieczność odwiedzenia dziesiątek stron internetowych organizatorów i dotarcia do informacji o programie kursów i szkoleń, szczegółowych informacji o warunkach uczestnictwa i cenach poszczególnych szkoleń, a następnie porównania ofert pomiędzy różnymi organizatorami może stanowić poważne wyzwanie, a na pewno wymaga poświęcenia czasu. Z myślą o takich potrzebach powstał serwis Eventis.pl budujący bazę szkoleń, kursów i konferencji na niemalże każdy temat. Skorzystanie z bazy szkoleń pozwala znacząco skrócić czas niezbędny na wyszukanie szkolenia, które jest nie tylko dobrze dopasowane do naszych potrzeb, ale również jest oferowane w atrakcyjnej cenie. Porównywanie ofert jest jedną ze skuteczniejszych metod zapewniających efektywne alokowanie budżetu szkoleniowego.

Czym kierować się wybierając kursy i szkolenia w Katowicach?

Jest kilka kryteriów, którymi powinniśmy się kierować podczas poszukiwania dobrych ofert szkoleń i kursów. Sprawdzą się one również, gdy zależy nam na ofercie na miejscu, w Katowicach bądź okolicach.

Program zajęć – program jest najważniejszą częścią analizy. Zanim zdecydujemy się zarejestrować na wybrane wydarzenie powinniśmy poświęcić chwilę na analizę swoich potrzeb szkoleniowych. Zastanowić się jakie mamy oczekiwania względem szkolenia – jakich informacji czy umiejętności poszukujemy, a także jaka jest preferowana przez nas metoda nauczania – dostępne są klasyczne wykłady koncentrujące się na przekazywaniu informacji, budowaniu świadomości i przekazywaniu doświadczeń, aż po angażujące ćwiczenia i warsztaty, na których poznawaniu wiedzy towarzyszy część praktyczna, pozwalająca przećwiczyć zdobyte informacje w działaniu, symulacjach czy grach.

Prowadzący i uczestnicy – dobre szkolenie czy kurs to nie tylko program, ale również inni uczestnicy. Zarówno prowadzący zajęcia, jak i uczestniczący w nich. W trakcie całego szkolenia będziemy mieli okazję wielokrotnie wchodzić w interakcję z uczestnikami, uczyć się na doświadczeniach i zróżnicowanych opiniach – dlatego warto dobrać szkolenie, w którym uczestniczyć będą osoby o podobnym bądź wyższym poziomie wiedzy i doświadczeń. Odpowiednią uwagę powinniśmy przywiązać również do poznania prelegentów, trenerów i innych osób, które będą prowadziły zajęcia. Ich doświadczenie zawodowe, znajomość określonych branż może okazać się dużą przewagą danej oferty.

Ceny – o zwrocie z inwestycji w rozwój umiejętności decyduje nie tylko to czego się nauczymy w trakcie kursu, ale również cena wyjściowa danej oferty. Warto wiedzieć, że ceny poszczególnych ofert szkoleń o zbliżonej tematyce mogą się różnić nawet o kilkaset procent. Niezawodną metodą wybrania oferty korzystnej cenowo jest analiza ofert i porównanie ich cen. Warto to zrobić, a oszczędzone środki wykorzystać na inne wydarzenie, literaturę specjalistyczną albo inne działania rozwojowe.

Popularne szkolenia Katowice oraz kursy Katowice

Rynek szkoleń w Katowicach w wielu obszarach zbliżony jest do oferty w innych dużych miastach. Są też jednak pewne różnice – to tutaj znajdziemy szczególnie dużo ofert szkoleń technicznych, poświęconych takim tematom jak zarządzanie produkcją, utrzymanie ruchu, zarządzanie jakością i wykorzystanie norm ISO w biznesie czy też rozmaitych szkoleń dla przemysłu motoryzacyjnego, energetyki czy przemysłu chemicznego, które są wyjątkowo silne na Śląsku.

Inne obszary szkoleń cieszące się popularnością w Katowicach:

Katowice – stolica Śląska

Katowice to największe miasto i stolica Śląska, a także siedziba władz województwa śląskiego. Jest oto jeden z najważniejszych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Aktualnie miasto zamieszkiwane jest przez ponad 291 tysięcy mieszkańców, co plasuje je na 11 miejscu wśród największych miast w Polsce.

Katowice są jednym z największych ośrodków gospodarczych w Polsce. Gospodarka miasta opiera się w głównej mierze na sektorze usług, w tym w zakresie handlu hurtowego i detalicznego, obsługi rynku nieruchomości, pośrednictwa finansowego, nauki i edukacji, specjalistycznych usług medycznych oraz administracji publicznej i gospodarczej. Pomimo zachodzących zmian dużą rolę wciąż odgrywa przemysł, w tym przemysł ciężki. Na terenie miasta wciąż aktywny jest przemysł wydobywczy, maszynowy oraz hutniczy. Intensywnie rozwija się nowoczesny przemysł zwłaszcza zlokalizowany w parkach przemysłowych i technologicznych. Ze względu na dobre położenie i liczne korytarze transportowe, drogowe, kolejowe i lotnicze, miasto posiada silnie rozwinięty sektor transportu, spedycji i logistyki.

Kursy Katowice, szkolenia w Katowicach - kompendium wiedzy!
Bądź na bieżąco

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Rodzaje roll upów i ich zastosowanie do celów marketingowych
24 lipca 2024
Rodzaje roll upów i ich zastosowanie do celów marketingowych

Roll up to jeden z najchętniej wykorzystywanych nośników reklamowych ze względu na ich praktyczność, a także atrakcyjny wygląd. Warto poznać różne rodzaje roll upów i ich zastosowania.

Czytaj więcej
iPhone 15 - czy jest to inwestycja godna uwagi?
16 lipca 2024
iPhone 15 - czy jest to inwestycja godna uwagi?

Najnowszy flagowiec od firmy Apple to szereg nowych rozwiązań oraz znana z poprzednich edycji jakość wykonania. Sprawdzamy, dlaczego warto kupić iPhone 15.

Czytaj więcej
Jak ubiegać się o kredyt na otwarcie firmy?
15 lipca 2024
Jak ubiegać się o kredyt na otwarcie firmy?

Otwarcie własnej firmy często wymaga wsparcia finansowego, którego można szukać w postaci kredytów. Proces ubiegania się o kredyt może wydawać się skomplikowany, ale z odpowiednią wiedzą i planowaniem można go zrealizować skutecznie.

Czytaj więcej
Model Coso – czym jest i jakie korzyści przynosi organizacjom?
10 lipca 2024
Model Coso – czym jest i jakie korzyści przynosi organizacjom?

Dowiedz się czym jest model Coso (Coso framework) oraz jakie korzyści dla organizacji przynosi wdrożenie zintegrowanego zarządzania ryzykiem w oparciu o ten model.

Czytaj więcej
Kursy Katowice, szkolenia Katowice, konferencje Katowice

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia, gdy pojawi się nowe szkolenie Katowice, kurs Katowice, warsztaty lub konferencja!