FMEA

O szkoleniu

W warunkach dużej konkurencji rynkowej kluczowym celem przedsiębiorców staje się pozyskanie grupy lojalnych Klientów. Świetnym sposobem na związanie odbiorców z marką jest dostarczanie produktów wysoce niezawodnych. Pomóc w osiągnięciu tego celu mogą narzędzia, które ograniczają prawdopodobieństwo pojawienia się wad. Jednym z nich jest Analiza Rodzajów Błędów i ich Skutków. Szkolenie FMEA oferowane przez LUQAM wprowadzi Cię w tajniki tej metody.

Analiza FMEA opiera się na systematycznej identyfikacji poszczególnych wad produktu i/lub procesu oraz na ich eliminacji lub minimalizacji skutków. Pozwala na ciągłe doskonalenie wyrobów lub procesów zachodzących w organizacji, co przekłada się na wzrost satysfakcji Klientów. Pionierem takiego podejścia była NASA, która wykorzystywała analizę FMEA do oceny trwałości elementów statków kosmicznych. Następnie do swoich potrzeb zaadaptowały ją przemysł lotniczy i samochodowy. Współcześnie znajduje szerokie zastosowanie we wszelkiego typu przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych, a nawet administracyjnych. Wypuszczenie wadliwego produktu na rynek powoduje poważne konsekwencje finansowe oraz wizerunkowe. Na szkoleniu FMEA dowiesz się jak minimalizować ryzyko i zapewnić swojej firmie stabilną ścieżkę wzrostu.

Szkolenie FMEA porusza zagadnienia zawarte w najnowszej wersji podręcznika AIAG.


Kluczowe zalety FMEA
Chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt? Zmienić technologię produkcji? Zainwestować duże środki w nowy projekt? W każdej z tych sytuacji świetnie sprawdzi się Analiza Rodzajów Błędów i ich Skutków. Lista korzyści związanych z wdrożeniem analizy FMEA jest długa i obejmuje m.in.:

- redukcję prawdopodobieństwa pojawienia się usterek,
- poprawę efektywności i wydajności pracy (ograniczenie kosztów przy jednoczesnym wzroście jakości produktów),
- zmniejszenie ryzyka towarzyszącego wprowadzeniu nowego produktu na rynek i przyspieszenie całego procesu,
- uprawnianie procesów i procedur organizacyjnych,
- zwiększenie satysfakcji i lojalności Klientów wobec marki.
Kto powinien wziąć udział?

Adresaci:
• Organizacje, gdzie prowadzone są analizy ryzyka, dla jakości wyrobu oraz procesu oraz firmy chcące takie narzędzia wdrażać.
• Osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu stosowania DFMEA oraz PFMEA.
• Pracownicy działów jakości (projektu i procesu).
• Konstruktorzy, Technolodzy i Inżynierowie procesu.
• Inżynierowie R&D.
• Pracownicy działów technicznych i produkcyjnych współpracujących przy wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji seryjnej.
• Kadra kierownicza nadzorująca projekty i proces produkcyjny.

Program szkolenia

Szkolenie FMEA porusza zagadnienia zawarte w najnowszej wersji podręcznika AIAG.

Czas trwania

2 dni, 14 godzin zajęć

Prelegenci

-

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

brak danych

Kraków

woj. małopolskie

bd.

Gdańsk

-

woj. pomorskie

Rejestracja

Cena 1
cena za osobę
1 480
Cena zawiera:
  • Udział w szkoleniu, przerwy kawowe, materiały szkoleniowe
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
  • Nazwa firmy: LUQAM Sp. z o.o. Sp. k.
  • Ulica i nr: ul. Kamieńskiego 47
  • Kod pocztowy: 30-644
  • Miejscowość: Kraków
  • Numer NIP: 6793087067

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

LUQAM Sp. z o.o. Sp. k.
30-644 Kraków, Polska
ul. Kamieńskiego 47
woj. małopolskie
LUQAM oferuje pełny zakres usług w obszarze: • projektów wdrożeniowych systemów zarządzania, • szkoleń, • studiów podyplomowych, • sourcingu i oceny dostawców, • kontroli jakości, • koordynacji transferów produ...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!