Łódź: szkolenia, kursy i warsztaty w Łodzi!

 • Sprawdź konferencje, szkolenia i kursy organizowane w mieście Łódź
 • Poznaj terminy szkoleń, program zajęć, ceny kursów i szkoleń i zarejestruj się online!
Rozwiń Interesują Cię szkolenia w Łodzi, a także kursy, warsztaty i konferencje organizowanie w mieście Łódź? Doskonale! W naszej bazie znajdziesz informacje o terminach i tematach szkoleń, kursów, warsztatów, konferencji i innych wydarzeń merytorycznych organizowanych przez firmy szkoleniowe z Łodzi i całej Polski. Baza umożliwia szybkie odnalezienie interesującego nas szkolenia, zapoznanie się z jego programem i cenami oraz rejestrację przez bezpłatny formularz rejestracji online! Zwiń

kursy Lodz, szkolenia Lodz

Kursy Łódź, szkolenia: 154

 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 300 zł
1 300 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 400 zł
1 400 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 300 zł
1 300 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 600 zł
1 600 zł
 • już od 1 300 zł
1 300 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
Artykuł

Szkolenia i kursy Łódź: jak znaleźć najlepsze szkolenie w Łodzi?

Coraz więcej osób, jak też przedsiębiorców, zdaje sobie sprawę jak duże znaczenie ma obecnie wiedza, znajomość najnowszych trendów i rozwijanie umiejętności osobistych. W świecie, w którym zmiany zachodzą szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, wiedza którą zdobyliśmy w trakcie studiów przestaje być wystarczająca już kilka lat po opuszczeniu murów uczelni. Stąd tak wielka popularność rozmaitych szkoleń czy kursów dostępnych online i stacjonarnie. Jak jednak wybrać najlepsze oferty szkoleniowe? Jakie oferty szkoleń i kursów możemy znaleźć w Łodzi?

Analiza własnych potrzeb szkoleniowych

Zanim odpowiemy na pytanie gdzie szukać najlepszych kursów czy szkoleń w Łodzi, a także czym kierować się przy wyborze konkretnej oferty, warto chwilę poświęcić na zrozumienie własnych potrzeb szkoleniowych. To czy będziemy potrafili je zdefiniować będzie miało diametralny wpływ na to jakie ostatecznie szkolenie wybierzemy i czy będziemy zadowoleni z tego wyboru. Jak więc zbadać swoje własne potrzeby szkoleniowe?

Przedsiębiorstwa mają wyspecjalizowane komórki w działach HR zajmujące się analizą potrzeb szkoleniowych. Nie zawsze jednak możemy skorzystać z ich pomocy. Warto wówczas zadać sobie kilka pytań, które pomogą nam zrozumieć co tak naprawdę próbujemy osiągnąć poprzez szkolenie. Przykładowe pytania, na które warto sobie dopowiedzieć to:

Czego chciałbym się nauczyć? Odpowiedzią na to pytanie może być konkretne zagadnienie, np. używania tabel przestawnych w excel, ale również zespół zagadnień, np. lepszego organizowania swojej pracy, na co mogą składać się zarówno tematy związane z wyznaczaniem priorytetów, planowaniem działań, czy też praca nad umiejętnością koncertowania się na zadaniu i wyeliminowaniu wszelkich rozpraszaczy z miejsca pracy.

Czego oczekuję od szkolenia? Chcę poznać jakieś zagadnienie od podstaw, a może raczej ugruntować swoją wiedzę poprzez szereg ćwiczeń i drobnych egzaminów. Może chcę jedynie spojrzeć na zagadnienia, które znam od nowej strony bądź dowiedzieć się jakie zmiany pojawiły się w danym obszarze w ostatnim czasie. Wszystkie te pytania pomagają lepiej sprecyzować na jakie szkolenie powinniśmy się zapisać.

Jakich metod pracy w trakcie kursu czy szkolenia się spodziewam i jakie lubię? Każdy z nas ma inny styl uczenia – jedni potrzebują przeczytać materiał, inni wolą obejrzeć film, a jeszcze inni z nas potrzebują przećwiczyć coś w praktyce, aby zyskać pewność poruszania się w danym temacie. Odpowiedź na to pytanie pozwoli nam sprecyzować czy potrzebujemy szkolenia otwartego na żywo, odbywającego się gdzieś w Łodzi, niedaleko od domu, w trakcie którego pracujemy z trenerem, ale również wymieniamy doświadczenia z innymi uczestnikami szkolenia, czy też wolimy kurs online, gdzie przeplatające się nagrania wideo z ćwiczeniami i slajdami pozwalają wracać do pewnych tematów, powtórzyć, a nawet przerwać kurs i wrócić do zajęć w dogodniejszym momencie.

Jaki jest mój poziom umiejętności w danym obszarze? Odpowiedź na to pytanie pozwala dobrze dobrać poziom szkolenia, tak aby nie okazało się, że omawiane tam zagadnienia są poruszane zbyt pobieżnie względem naszej aktualnej wiedzy. Warto realistycznie podejść do tej oceny, w końcu nie chodzi o to żeby dawać sobie komplementy, ale zrobić krok do przodu. Łatwiej będzie go zrobić, gdy poziom wyzwania będzie określony racjonalnie.

Wybór najlepszego szkolenia, kursu w Łodzi i okolicach 

Wybór odpowiedniego do naszych potrzeb szkolenia czy kursu będzie dużo łatwiejszy z wiedzą zgromadzoną w analizie potrzeb szkoleniowych. Z wiedzą tą możemy przystąpić do poszukiwania odpowiedniej oferty szkoleniowej. Rynek szkoleń i kursów w Łodzi może nie jest tak bogaty jak w Warszawie, ale Łódź oferuje cały szereg dobrych szkoleń odbywających się na terenie miasta i w województwie łódzkim. Listę szkoleń i kursów w Łodzi mogą Państwo znaleźć na górze tej strony – pozwala ona zapoznać się z terminami szkoleń, programem zajęć, a także sylwetkami trenerów i wykładowców prowadzących zajęcia w trakcie kursu czy szkolenia. Co ważne, oferty te są dostępne wraz z informacjami o cenach. Pozwala to nie tylko wybrać dopasowany do nas program szkolenia, ale także znaleźć szkolenia w atrakcyjnej cenie.

Warto również zwrócić uwagę, że mieszkając w Łodzi nie jesteśmy skazani tylko na lokalny rynek warsztatów, kursów i szkoleń. Możemy też skorzystać z oferty szkoleń online, które realizowane są zarówno w formule na żywo – szkolenie takie ma wyznaczoną datę i godziny zajęć i są one prowadzone zdalnie – jak też kursy online bez konieczności realizowania ich w konkretnym terminie. Otrzymujemy dostęp do platformy online, na której realizujemy kurs zgodnie z naszymi potrzebami.

Warto również zapoznać się z listą firm szkoleniowych działających w Łodzi oraz w całej Polsce. Pozwala ona wyszukać partnera do organizacji szkolenia zamkniętego, szytego na miarę oraz wysłać do niego bezpłatne zapytanie o ofertę szkoleniową.

Czym kierować się wybierając warsztaty, kurs lub szkolenie w Łodzi?

Warto zwrócić na kilka obszarów:

 • termin i miejsce szkolenia – oczywiście jeśli szukamy szkolenia w Łodzi, pozostaje nam wybrać dogodny termin,
 • program szkolenia – czy w trakcie zajęć poruszane są zagadnienia, które chcemy poznać, jakie dużo czasu w programie szkolenia poświęcone zostało danemu tematowi itp.
 • trenerzy – warto poznać sylwetki trenerów, jakie mają doświadczenie w realizacji szkoleń, czy mają doświadczenie praktyczne w danej tematyce itp.
 • warunki uczestnictwa i ceny – warto porównać ceny podobnych szkoleń od różnych organizatorów, gdyż rynek szkoleń cechuje wysoka zmienność cenowa, cena podobnego kursu czy szkolenia może różnić się nawet kilkukrotnie w zależności od organizatora.
Jakie kursy i szkolenia w Łodzi cieszą się dużą popularnością?

Analiza popularności tematów szkoleń i kursów biznesowych i dla firm odbywających się w Łodzi i województwie łódzkim pokazuje, że najpopularniejsze są:

W Łodzi możemy znaleźć jednak znacznie więcej bardzo ciekawych szkoleń i kursów, zarówno biznesowych i menedżerskich, jak i skierowanych do osób indywidualnych. Łódź oferuje szereg ciekawych szkoleń ISO skoncentrowanych na tematyce jakości czy też szkolenia TPM dotyczące zapewnienia efektywności działalności produkcyjnej. Popularne są również oferty dotyczące zamówień publicznych i prawa zamówień publicznych, a także szkolenia z prawa budowlanego.

Nie tylko szkolenia i kursy: kongresy i konferencje Łódź

Warto pamiętać, że chcąc zdobywać wiedzę i rozwijać praktyczne umiejętności nie jesteśmy skazani jedynie na ofertę lokalnego rynku firm szkoleniowych. Do naszej dyspozycji mamy też wszelkiego typu ćwiczenia, warsztaty, kursy i szkolenia online dla firm, ale także konferencje, kongresy czy sympozja biznesowe organizowane na terenie Łodzi. Twarda wiedza i umiejętności to tylko jedna strona medalu, odnoszenie sukcesów we współczenym biznesie wymaga również rozbudowanej sieci kontaktów oraz orientacji w trendach i kierunkach zmian. Uczestnictwo w konferencjach i kongresach biznesowych oraz branżowych zdecydowanie pomaga budować sieć kontaktów oraz być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w danej dziedzinie!

Łódź

Łódź - miasto na prawach powiatu i miasto wojewódzkie, siedziba województwa łódzkiego. Położone w centralnej Polsce, duży ośrodek miejski, akademicki i gospodarczy. Po latach dominacji przemysłu włókienniczego i wytwórczego, Łódź jest obecnie istotnym ośrodkiem rozwoju nowych technologii, infrastruktury, branży TSL, AGD oraz miejscem częstego lokowania centrów usług wspólnych (tzw. BPO - Business Process Outsourcing). W mieście działa Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, w której ulokował się szereg nowoczesnych przedsiębiorstw, m.in. Procter & Gamble, Whirlpool Corporation, Dell, Ceramika Tubądzin, Atlas i Hutchinson. Ze względu na dogodne położenie w pobliżu korytarzy transportowych Łódź i województwo łódzkie przyciągają szereg firm zajmujących się transportem, spedycją i logistyką.

Szkolenia i kursy Łódź: jak znaleźć najlepsze szkolenie w Łodzi?
Bądź na bieżąco

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Przełam bariery kariery w kadrach, płacach i HR z Akademią Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego
2 kwietnia 2024
Przełam bariery kariery w kadrach, płacach i HR z Akademią Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego

Obszar kadr i płac ulega szybkim i głębokim przemianom. Częste zmiany przepisów oraz rosnące oczekiwania pracowników sprawiają, że specjaliści ds. kadr i płac potrzebują nieustannie się rozwijać i podnosić kompetencje.

Czytaj więcej
Dyrektywa Maszynowa: jak uzyskać znak CE?
19 marca 2024
Dyrektywa Maszynowa: jak uzyskać znak CE?

Znak CE to oznaczenie umieszczane na produktach, które spełniają wymagania określone w przepisach UE dotyczących bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska. Dotyczy on również maszyn zgodnie z Dyrektywą Maszynową.

Czytaj więcej
Tableau kurs - kompletny poradnik dla początkujących i zaawansowanych
19 marca 2024
Tableau kurs - kompletny poradnik dla początkujących i zaawansowanych

Tableau to lider w dziedzinie wizualizacji danych, który oferuje potężne i intuicyjne rozwiązania, które umożliwiają organizacjom wszystkich rozmiarów przekształcać surowe dane w łatwe do zrozumienia, interaktywne i atrakcyjne wizualizacje.

Czytaj więcej
Gospodarka opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w Polsce
19 marca 2024
Gospodarka opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w Polsce

Gospodarka opakowaniami jest istotna zarówno dla zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego, ochrony środowiska, jak i funkcjonowania firm w wielu branżach. Warto poznać obowiązujące przepisy w tym obszarze.

Czytaj więcej
Kurs Łódź, szkolenie Łódź, konferencje Łódź

Zostaw swój e-mai i otrzymuj powiadomienia, gdy pojawi się nowe szkolenie Łódź, kurs Łódź bądź warsztaty i konferencje Łódź!