Znajdź najlepszy kurs Instagram lub szkolenie z Instagrama!

 • Sprawdź szkolenia instagram, kursy Instagram oraz warsztaty i webinary
 • Poznaj program zajęć, ceny i zapisz się na szkolenie lub kurs z Instagrama!
Rozwiń Chcesz poznać zasady działania platformy Instagram i wykorzystać ją w biznesie? Sprawdź kurs Instagram lub szkolenie z Instagrama online lub stacjonarne realizowane w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Łódź czy Katowice. Zapoznaj się z programem kursu Instagram oraz jego cenami i zapisz się na zajęcia poprzez nasze darmowe formularze rejestracji przez Internet! Zwiń

kurs Instagram

Szkolenia Instagram: 29

 • już od 807 zł
807 zł
 • już od 807 zł
807 zł
 • już od 630 zł
630 zł
 • już od 960 zł
960 zł
 • już od 630 zł
630 zł
 • już od 1 424 zł
1 424 zł
 • już od 1 154 zł
1 154 zł
 • już od 890 zł
890 zł
 • już od 1 406 zł
1 406 zł
 • już od 766 zł
766 zł
 • już od 863 zł
863 zł
Artykuł

Wykorzystaj Instagram w biznesie: kurs Instagrama oraz szkolenia z Instagrama!

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform społęcznościowych stwarzających coraz więcej możliwości promocji i dotarcia do użytkowników. Instagram to nie tylko reklama, ale również możliwości prowadzenia sklepu internetowego na platformie oraz szerokie możliwości obecności natywnej. Dowiedz się jak możesz wykorzystać Instagram w biznesie oraz jak szkolenia z Instagrama oraz kursy Instagram pomgą Ci w tym pomóc!

Spis treści:

 1. Instagram
 2. Dlaczego warto wykorzystać Instagram w biznesie?
 3. Kurs Instagram, szkolenie z Instagrama
 4. Szkolenia Instagram - program zajęć
Instagram

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych dostępna na niemalże całym świecie w postaci strony internetowej oraz aplikacji na telefony, tablety i komputery. Z Instagrama korzysta ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie oraz ponad 10 milionów w Polsce. Platforma pozwala dzielić się zdjęciami oraz materiałami wideo, zarówno w postaci postów, jak też tzw. insta stories, a więc krótkich filmów wideo udostępnianych znajomym bądź wszystkim użytkownikom Instagrama.

Od kilku lat Instagram umożliwia zakładanie kont biznesowych, zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych, które zajmują się działalnością w mediach społecznościowych. Od niedawna Instagram umożliwia również założenie sklepu z produktami i dokonywanie zakupów bez konieczności opuszczania aplikacji tej platformy społecznościowej.

Dlaczego warto wykorzystać Instagram w biznesie?

Ogromna liczna użytkowników oraz ich silne zaangażowanie przekłądające się na wiele godzin spędzanych na platformie społecznościowej Instagram sprawiają, że z obecnością na niej wiążą się liczne możliwości dotarcia z przekazem do potencjalnych klientów. Możliwe jest to zarówno poprzez prowdzenie profilu firmowego na instagramie, jak też poprzez reklamę i posty sponsorowane wyświetlane użytkownikom. Od pewnego czasu możliwe jest nie tylko wizualne zaprezentowanie oferowanych produktów, ale również prowadzenie ich sprzedaży bezpośrednio poprzez aplikację (zobacz szkolenia e-commerce). Firmy mają bowiem możliwość założenia sklepu, który będzie prezentował produkty, które można tagować również na zamieszczanych na platformie zdjęciach. Tego typu forma reklamy okazuje się niezwykle skuteczna, gdyż marka może jednocześnie zaprezentować swój produkt w użyciu (np. odzież w trakcie noszenia) oraz umożliwić złożenie zamówienia.

Konkurencja na platformie społecznościowej Instagram jest jednak duża. O uwagę użytkowników zabiegają zarówno osoby prywatne, celebryci, jak i marki i przedsiębiorstwa. Również szybko zmieniające się zasady prowadzenia działań na platformie powodują, że chcąc z sukcesem prowadzić działalność na Instagramie powinniśmy zainwestować w sprawdzoną wiedzę i umiejętności. Pomocne w tym względzie mogą być kursy Instagram oraz szkolenia z Instagrama.

Kurs Instagram, szkolenie z Instagrama

Zadaniem kursu Instagram lub też szkolenia z Instagrama jest kompleksowo, od A do Z, zapoznać uczestników z zasadami funkcjonowania Instagrama oraz możliwościami jakie stwarza dla firm chcących zaistnieć na w tym medium społecznościowym. Szeroko omawiają one możliwości prowadzenia profilu firmowego na Instagramie, zasady i narzędzia uruchamiania kampanii reklamowych w programie reklamowym, ale również zagadnienia z zakresu psychologii mediów społecznościowych i tworzenia conentu na potrzeby mediów społecznościowych.

Kurs Instagram dostępny jest zarówno w formie kursu online na żywo, jak i kursów e-learningowych. Czym różni się kurs Instagrama na żywo od e-learningowego? W tym pierwszym zajęcia, chociaż prowadzone online, realizowane są w z góry wyznaczonym terminie i godzinach. Uczestnicy logują się do wirtualnej sali szkoleniowej, np. w programie Microsoft Teams, Webex, Zoom czy Google Meet i uczestniczą w zajęciach prowadzonych na żywo. Mają oczywiście możliwość zadawania pytań, uczestniczenia w dyskusji, poznania innych uczestników i brania udziału w ćwiczeniach i zajęciach zespołowych. Kurs Instagram w postaci e-learningu daje nam natomiast dostęp do materiałów szkoleniowych przez Internet, ale mają one postać uprzednio nagranych filmów wideo, prezentacji czy ćwiczeń do samodzielnego wykonania.

Szkolenia z Instagrama dostępne są również w formie szkoleń stacjonarnych. Prym w szkoleniach z Instagrama wiodą Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Katowice, Lublin oraz Szczecin. Gwarantują one wysoką efektywność uczenia się, wygodę oraz możliwość nawiązania kontaktów zawodowych. Ze względu na konieczność podróżowania, a także zapewnienia uczestnikom sali szkoleniowej oraz posiłków i przerw kawowych stacjonarne szkolenia z Instagrama są jednak droższe.

Warto również zwrócić uwagę na szkolenia z Instagrama z certyfikatem, a więc takie, które potwierdzają odbyte szkolenie oraz zdobyte umiejętności. Certyfikat może być przydatny w trakcie szukania pracy, dlatego w naszej bazie zamieszczamy informacje czy w cenę kursu Instagram lub szkolenia Instagram wchodzi również możliwość uzyskania certyfikatu. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z innymi kursami i szkoleniami przydatnymi w trakcie prowadzenia działań w mediach społecznościowych:

Szkolenia Instagram - program zajęć

Co znajdziemy w programie szkolenia Instagram? Każe szkolenie jest inne, występują one w postaci szkolenia dla początkujących oraz zaawansowanych, a więc omawiają odmienne zagadnienia. Dlatego warto zapoznać się z listą zbliżających się szkoleń i kursów z Instagrama dostępną na górze strony. Wszystkie oferty zawierają informacje o terminie, miejscu realizacji oraz oczywiście programie zajęć i cenach. W trakcie standardowego kursu Instagram czy szkolenia omawiane są najczęściej:

 • podstawy: Instagram w Polsce i na świecie, sposoby używania Instagrama...
 • profil na Instagramie: firmowy czy prywatny, rodzaje contentu dostępnego na platformie, bezpieczeństwo profilu, jak przygotować angażujący profil
 • reklama na Instagramie: rodzaje reklam, cele reklamowe, uruchamianie kampanii, płatności, śledzenie wyników...
 • działania na Instagramie: przygotowanie i publikowanie contentu, hashtagi, pozyskiwanie followersów, zwiększanie zasięgu, jak działa algorytm Instagrama...
 • sprzedaż na instagramie: jak założyć sklep na Instagramie, zasady działania...
 • mierzenie działań: jak analizować wyniki, jak wyznaczać cele i optymalizować działania na Instagramie.
Wykorzystaj Instagram w biznesie: kurs Instagrama oraz szkolenia z Instagrama!
Instagram kurs, Instagram szkolenie

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia, gdy pojawi się nowy kurs Instagram lub szkolenie z Instagrama!