Znajdź kurs kierowników i pracowników kancelarii tajnych!

 • Sprawdź kurs kierowników kancelarii tajnych online lub stacjonarny
 • Poznaj daty, program zajęć, ceny i zapisz się na zajęcia!
kursy kierowników kancelarii tajnych

Kursy kierowników kancelarii tajnych: 17

 • już od 1 241 zł
1 241 zł
 • już od 640 zł
640 zł
 • już od 766 zł
766 zł
 • już od 1 241 zł
1 241 zł
 • już od 1 400 zł
1 400 zł
 • już od 3 200 zł
3 200 zł
 • już od 1 400 zł
1 400 zł
 • już od 1 850 zł
1 850 zł
 • już od 249 zł
249 zł
Artykuł

Kurs kierowników kancelarii tajnych i niejawnych, kurs pracowników kancelarii tajnych!

Poznaj szkolenia i kursy, które pomogą Ci zdobyć i pogłębić wiedzę w zakresie praktycznego działania kancelarii tajnych i niejawnych w instytucjach publicznych i innych jednostkach organizacyjnych. Sprawdź jakie przepisy i uregulowania prawne mają fundamentalne znaczenie dla kierowników i pracowników kancelarii tajnych i niejawnych.

Regulacje prawne dotyczące zasad funkcjonowania kancelarii tajnej lub niejawnej

Podstawowe akty prawne regulujące pracę kancelarii tajnej lub niejawnej:

 • rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych oraz sposobu i trybu przetwarzania informacji niejawnych z dnia 27 lipca 2017 r.
 • rozporządzenie PRM z dnia 7 grudnia 2011 r. w sprawie nadawania, przyjmowania, przewożenia, wydawania i ochrony materiałów zawierających informacje niejawne,
 • rozporządzenie PRM z dnia 22 grudnia 2011 r. w sprawie oznaczania materiałów i umieszczania na nich klauzul tajności.
Kurs kierowników kancelarii tajnych

Rynek szkoleniowy oferuje szereg profesjonalnych warsztatów, kursów i szkoleń dla pracowników i kierowników kancelarii tajnych. Jednym z najczęściej spotykanych szkoleń jest Kurs kierownika kancelarii tajnej, który skierowany jest zarówno do osób nie posiadających doświadczenia ww. temacie, a chcących podjąć pracę jako kierownicy lub pracownicy kancelarii tajnych, jak też do osób chcących odświeżyć i ugruntować wiedzę z zakresu funkcjonowania kancelarii. Kurs polecany jest również dla pracowników innych komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za ewidencję, przechowywanie i udostępnianie informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub „zastrzeżone”.

Kurs kierownika kancelarii tajnej obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne: zaczynając od zapoznania uczestników z aktualnymi przepisami dotyczącymi funkcjonowania kancelarii, poprzez praktyczne zasady działania kancelarii i standardy ochrony informacji niejawnych, aż po zagadnienia związane z funkcjonowaniem kancelarii tajnej międzynardowej czy też odpowiedzialność karną, dyscyplinarną i służbową za naruszanie przepisów o ochronie informacji niejawnych.

Gdzie szukać kursu kierowników kancelarii tajnych i niejawnych?

Szkolenia dotyczące funkcjonowania kancelarii tajnych dostępne są w formule szkoleń stacjonarnych, organizowanych głównie w dużych miastach w całej Polsce, takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz czy Łódź, jak też w formie szkoleń online oraz kursów online. Listę tego typu kursów, warsztatów i szkoleń znaleźć można na górze strony. Baza szkoleń dla pracowników kancelarii tajnych pozwala szybko odnaleźć najciekawsze szkolenia z funkcjonowania kancelarii, zapoznać się z programem szkoleń oraz cenami kursów i szkoleń. Rejestracji na wybrane szkolenie lub kurs można dokonać z użyciem bezpłatnego formularza rejestracji online. Warto sprawdzić też kursy kancelaryjno-archiwalne.

Kurs kierowników kancelarii tajnych i niejawnych, kurs pracowników kancelarii tajnych!
Kurs kierowników i pracowników kancelarii tajnych

Zostaw swój e-mail, aby otrzymywać powiadomienia, gdy pojawi się nowy kurs kierowników kancelarii tajnych!