Jak kontrolować RYZYKO i czuć się bezpieczniej?

O szkoleniu

Chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo❓ Zapraszamy na webinar! Dołącz do webinaru i nauczysz się wykrywania i unikania zagrożeń, jakie mogą Cię spotkać w życiu codziennym. Instruktor bezpieczeństwa osobistego Mateusz Orczykowski nauczy Cię dostrzegać zagrożenia na tyle wcześnie, aby można było mądrze im zaradzić.

 

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Kupując webinar, wspierasz ogólnopolską akcję “Bezpieczne KobieTY”! 100% funduszy przekażemy na szkolenia kobiet po napaściach z zakresu bezpieczeństwa osobistego. Dzięki Twojej złotówce więcej kobiet w Polsce poczuje się bezpieczniej!

Kto powinien wziąć udział?

Webinar jest skierowany do wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Oraz do mężczyzn, chcących zadbać o swoje kobiety.

Program szkolenia

  • podstawy psychologii agresji,
  • psychologiczne aspekty samoobrony (asertywność, pewność siebie, panowanie nad stresem, trzeźwość umysłu w sytuacji zagrożenia),
  • korzystanie z intuicji i unikanie konfliktów,
  • prewencja – rozpoznawanie zagrożeń, unikanie miejsc niebezpiecznych, zapobieganie potencjalnym sytuacjom kryzysowym, analiza zachowań agresora i wykrywanie intencji ataku,
  • postawy i pozycje ciała w sytuacji zagrożenia,
  • negocjacja kryzysowa,
  • podstawowe techniki samoobrony,
  • techniki i taktyka obrony w pomieszczeniach zamkniętych.

Czas trwania

17:00-18:00

Prelegenci

Mateusz Orczykowski
Trener Bezpieczeństwa Osobistego
Mateusz Orczykowski od ponad 12 lat uczy osoby cywilne i związane z ochroną osobistą na całym świecie, w tym kobiety chcące zwiększyć swoje bezpieczeństwo i świadomość zagrożeń. Swoje szkolenia prowadził między innymi w Meksyku, Ekwadorze, Kolumbii, Czechach, Niemczech, Tajlandii, Kosowie i Polsce.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

YouTube Stream
YouTube Stream

Rejestracja

49
Promocyjna cena
49
zwolnione z vat
Cena zawiera:
  • materiały szkoleniowe
Zapisz się
49
Promocyjna cena
49
zwolnione z vat
Cena zawiera:
  • materiały szkoleniowe
Zapisz się

Organizator

Fundacja To się uda
53-015 Wrocław
Al. Karkonoska 59
woj. dolnośląskie
Fundamentem naszej Fundacji jest wiara w to, że razem się uda. Dzięki wspaniałej społeczności osób, możemy zebrać środki na najbardziej aktualne cele i pomóc tam, gdzie jest największa potrzeba. Wiemy, że każda złotówka ma znaczenie dla wpłacających,...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Płatność można dokonać na portalu zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/ajwwuu/award/h3xpx5 

100% zysku przekażemy na organizację charytatywnych szkoleń dla najbardziej zagrożonych kobiet w Polsce, w ramach akcji "Bezpieczne KobieTY".

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Fundacja To się uda
53-015 Wrocław Al. Karkonoska 59
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!