Szkolenie

Narzędziownia Negocjatora - inspirujące warsztaty praktyczne w zakresie negocjacji, komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów.

O szkoleniu

Narzędziownia Negocjatora - inspirujące warsztaty praktyczne w zakresie negocjacji, komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów.

Cel szkolenia:
rozwój umiejętności negocjacyjnych
wykorzystanie własnych predyspozycji negocjacyjnych
wypracowanie strategii, taktyk i technik negocjacyjnych
nauka radzenia sobie z trudnym partnerem procesu negocjacyjnego.

Zaletą organizowanych przez Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST szkoleń w formie otwartej jest możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnorodnych firm i instytucji realizujących podobne projekty w bliskim dla uczestników środowisku. Szkolenia otwarte to szansa, by spojrzeć na własny styl pracy z odmiennej perspektywy, by doskonalić się przez pryzmat osób pracujących w innych organizacjach.
Aby zadbać o najwyższą efektywność naszych szkoleń, grupy liczą maksymalnie do 16 osób.
Kto powinien wziąć udział?
Grupa docelowa:
Program szkolenia został zaprojektowany z myślą o osobach chcących zdobyć kompleksową wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie procesów negocjacyjnych.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu otwartym organizowanym przez IIST?
kompetentny wykładowca - praktyk;
ciekawa forma prowadzenia zajęć;
możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji po szkoleniu;
udział w szkoleniach otwartych to dużo więcej niż poddanie się procesowi szkoleniowemu - to niepowtarzalna możliwość wymiany doświadczeń z ciekawymi, nierzadko inspirującymi ludźmi a także asumpt do nawiązania nowych, owocnych kontaktów zawodowych.

Program szkolenia

Program szkolenia:
Główną zasadą Międzynarodowego Instytutu Szkoleń Specjalistycznych IIST jest zrozumienie i audyt potrzeb szkoleniowych Uczestników naszych warsztatów. Przed każdym szkoleniem otwartym kontaktujemy się z Państwem aby poznać Państwa oczekiwania i dotychczasowe doświadczenia w zakresie obejmującym program zajęć. Z tego względu zależy nam na tym, by przedstawiony przez nas poniżej program szkolenia traktowali Państwo jedynie poglądowo i informacyjnie. Na podstawie zebranych od Uczestników informacji każdy program szkolenia otwartego zostaje zmodyfikowany aby szkolenie było dla Państwa jak najbardziej efektywne oraz spełniło Państwa oczekiwania.

1.Powitanie uczestników.
2.Prezentacja uczestników - wymiana doświadczeń w zakresie negocjacji.
3.Cel negocjacji.
4.Ustalenie priorytetów.
5.Przygotowanie miejsca i czasu negocjacji.
6.Analiza stron negocjacji.
7.Znaczenie zjawiska "pierwszego wrażenia".
8.Budowanie autorytetu.
9.Rozpoznanie siebie - własny styl negocjowania.
10.Rozwiązywanie konfliktów.
11.Konflikty negocjowane.
12.Konflikty nienegocjowalne.
13.Sposoby rozwiązywania konfliktów.
14.Strategie negocjacyjne.
15.Negocjacje twarde lub miękkie.
16.Stosowanie technik wpływu społecznego w negocjacjach.
17.Przyjmowanie strategii w zależności od celu.
18.Podstawowe reguły w negocjacjach.
19.Techniki negocjacyjne.
20.Proces negocjacyjny.
21.Schemat spotkania negocjacyjnego.
22.Ustalenie potrzeb i możliwości partnera.
23.Ustalenie kwestii spornych i wspólnych.
24.Reguła wzajemnego szacunku.
25.Umiejętność mówienia i słuchania.
26.Zamykanie rozmów.
27.Sytuacje trudne w negocjacjach.
28.Błędy negocjacyjne.
29.Trudny partner.
30.Emocje w procesie negocjacyjnym.
31.Jak radzić sobie z obiekcjami, oporem i odmową?
32.Ocena procesu negocjacyjnego.
33.Ustalenie rozwiązań alternatywnych.
34.Podsumowanie i zakończenie szkolenia.

Metody pracy:
Metody pracy jakie stosujemy podczas szkolenia to przede wszystkim aktywny warsztat pozwalający na zdobycie praktycznych umiejętności, case study oraz elementy wykładu. Dzięki takiej formie dodatkowo wzbogaconej o pracę indywidualną i w małych grupach przekazujemy uczestnikom wiedzę pozwalającą na kompetentą realizację zadań, z którymi spotykają się w swojej pracy zawodowej.

Wykładowcy:
Zespół Międzynarodowego Instytutu Szkoleń Specjalistycznych IIST to nasza największa wartość. Jako eksperci traktujemy nasze cele bardzo poważnie i dokładamy wszelkich starań, aby je realizować na najwyższym poziomie. Dysponujemy międzynarodową kadrą wybitnych specjalistów, trenerów biznesu, prawników, inżynierów i techników, którzy pozostając do Państwa dyspozycji pracują z pasją i pełnym zaangażowaniem wykorzystując światowe standardy i rozwiązania.Zasady uczestnictwa:
Koszt uczestnictwa: 1490zł netto (+ 23% Vat)
Dla jednostek budżetowych finansujących udział w szkoleniu w minimum 70% lub w całości ze środków publicznych stawka podatku VAT = zw.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu/kursie prowadzonym przez Miedzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST należy wypełnić formularz zgłoszenia a następnie po jego uzupełnieniu odesłać faksem ( 61 666 15 66) lub mailem ( biuro@iist.pl).
Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić Państwa uczestnictwo w wybranym wydarzeniu oraz przekazać pozostałe informacje organizacyjne.

Kontakt:
Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych
ul. Grottgera 16/1
60-758 Poznań
tel.(061) 307 01 49
fax. (061) 666 15 66
e-mail biuro@iist.pl

Czas trwania

-czas trwania szkolenia - 2 dni (16h);

Prelegenci

Cytat
Dedykowany trener:
Ekspert Międzynarodowego Instytutu Szkoleń Specjalistycznych IIST, specjalizuje się w coachingu, treningach menedżerskich oraz rozwijaniu kompetencji negocjacyjnych. Z powodzeniem łączy bogate doświadczenie zawodowe związane z Corporate Human Resources oraz osiąga sukcesy w opracowywaniu i realizacji szkoleń dostosowanych do specyficznych potrzeb danej grupy odbiorców. Współpracuje z korporacjami mającymi szeroki zasięg działania oraz ogromny udział w rynku (przedsiębiorstwa globalne i krajowe). Tak intensywna realizacja projektów pomaga mu idealnie wykorzystywać praktyczną wiedzę i skutecznie przekazywać ją podczas programów szkoleniowych. Jego specjalnością są szkolenia coachingowe, programy związane z zarządzaniem i przywództwem, zarządzaniem wydajnością, negocjacjami biznesowymi, rekrutacją umiejętności społecznych i stylami radzenia sobie ze stresem.

Gdzie i kiedy

Poznań 10 - 11 marca 2014
-

Poznań

Poznań

woj. wielkopolskie

Gdzie i kiedy

Kraków 20 - 21 lutego 2014
-

Kraków

Kraków

woj. małopolskie

Gdzie i kiedy

Kraków 20 - 21 lutego 2014
-

Kraków

Kraków

woj. małopolskie

Gdzie i kiedy

Kraków 23 - 24 stycznia 2014
-

Kraków

Kraków

woj. małopolskie

Gdzie i kiedy

Kraków 23 - 24 stycznia 2014
-

Kraków

Kraków

woj. małopolskie

Gdzie i kiedy

Kraków 23 - 24 stycznia 2014
-

Kraków

Kraków

woj. małopolskie

Zapisz się

Cena 1
zł netto
1490 PLN
Cena zawiera:
  • -w każdym dniu szkolenia zaplanowane są 2 przerwy kawowe oraz lunch; -każdy z uczestników otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych oraz imienny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia;
Zapisz się

Organizator

Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST
60-758 Poznań
Grottgera 16/1
woj. wielkopolskie
Szanowni Państwo, Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST to jednostka szkoleniowo-doradcza, której głównym celem programowym jest inicjowanie współpracy w obszarze doradztwa, badań i edukacji w Europie, Ameryce Północnej, Azji oraz...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu/kursie prowadzonym przez Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST należy wypełnić formularz zgłoszenia a następnie po jego uzupełnieniu odesłać faksem (61 666 15 66) lub mailem ( biuro@iist.pl)
Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić Państwa uczestnictwo w wybranym wydarzeniu oraz przekazać pozostałe informacje organizacyjne.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST
60-758 Poznań Grottgera 16/1
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!