Szkolenia SEW Eurodrive FALOWNIKI – MOTOREDUKTORY – SERWOMOTORY

O szkoleniu

Firma SEW-EURODRIVE jest jednym z wiodących, światowych producentów w dziedzinie techniki napędowej. Do szerokiej oferty firmy należą między innymi: motoreduktory, falowniki, serwomotory, zdecentralizowane systemy napędowe oraz przekładnie przemysłowe przeznaczone do zastosowań w wielu rożnych gałęziach przemysłu.
Kto powinien wziąć udział?
- utrzymanie ruchu,
- kadra przeprowadzająca uruchomienia instalacji.

Program szkolenia

Dostępny na stronie www.emt-systems.pl

Czas trwania

1-2 dni. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.emt-systems.pl

Prelegenci

Szkolenia organizowane przez Centrum Szkoleń SEW EURODRIVE prowadzone są przez inżynierów aplikacyjnych z działu techniczno- szkoleniowego SEW EURODRIVE. Trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i programowania systemów automatyki SEW EURODRIVE. Dysponują również szeroką wiedzą na temat doradztwa technicznego w zakresie doborów motoreduktorów/elektroniki pod zapytania klientów, zajmują się również uruchomieniem nowych aplikacji, serwisem aplikacyjnym, opracowaniem dedykowanej dokumentacji, uruchomieniem pakietów Variolution – jako kompletnego rozwiązania technicznego zapewniającego producentom maszyn i urządzeń wsparcie już na etapie planowania projektu. Doświadczenie jakie zdobywają na co dzień w czasie pracy bezpośrednio przedkłada się na wysoką jakość prowadzonych wykładów.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

EMT-systems Centrum Szkoleń inżynierskich

44-100 Gliwice

Wincentego Pola 16

woj. śląskie

Rejestracja

Cena 1
w zależności od szkolenia
b.d.
Cena zawiera:
  • Drukowane materiały szkoleniowe; Materiały piśmiennicze; Catering (codziennie barek kawowy oraz pełny obiad)
Zapisz się

Organizator

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS
44-100 Gliwice
Konarskiego 18c
woj. śląskie
Oferujemy szkolenia i usługi inżynierskie, zakres: hydraulika siłowa, pneumatyka przemysłowa, frezarki i tokarki CNC, Automatyka produkcji /PLC/ SCADA, robotyka, sensoryka produkcji, systemy CAD / CAM / CAE, Tworzywa sztuczne, zarządzanie jakością pr...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Kontakt mailowy lub telefoniczny. Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia (dostępny na stronie EMT-SYSTEMS) oraz wpłata przed szkoleniem.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS
44-100 Gliwice Konarskiego 18c
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!