Asertywność 1. Być albo nie być asertywnym - oto jest pytanie, czyli o stawianiu innym granic.

O warsztatach

Asertywność to wyrażanie Twoich oczekiwań, potrzeb, emocji oraz mówienie o nich, w taki sposób, który nie narusza granicy, przestrzeni, uczuć czy praw innych osób. W teorii takie proste, jednak w praktyce nieco bardziej skomplikowane podejście do naszych działań.

Zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy często spotykamy się z różnymi postawami i zachowaniami, które nie do końca są dla nas akceptowalne. Często może nie potrafimy dokładnie określić co nam nie odpowiada, częściej mówimy „Czuję się niekomfortowo”, „nie wiem jak inaczej mogę zareagować kiedy ktoś próbuje mnie namówić do czegoś czego nie chcę”, „nie wiem jak i czy w ogóle mogę powiedzieć NIE” czy też „dla świętego spokoju się zgodzę”.

Różne sytuacje wymagają od nas różnych zachowań, warto jednak wiedzieć jakie mamy możliwości i jak zadbać o siebie w różnych trudnych sytuacjach. Jak możemy stawiać granice, kiedy być bardziej uległym a kiedy bardziej stanowczym.

Dlaczego warto wziąć udział?

Dzięki uczstnictwie w warsztacie zrozumiesz czym jest, a czym nie jest asertywność. Przeanalizujesz własne rakcje w codziennym życiu. Poznasz różnice pomiędzy zachowaniami asertywnymi, agresywnymi, uległymi i manipulacyjnymi. Nauczysz się reagować na każdą sytuację, zachowując swoje wartości. Nabyte podaczas tego warsztatu umiejętności wykorzystasz zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. 

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób, które są zainteresowane rozwojem umiejętności przyjmowania asertywnej postawy w relacjach zarówno prywatnych jak i zawodowych.

Program warsztatu

Pierwszy warsztat stanowi wprowadzenie do tematu asertywności. Porozmawiamy o tym czym dla nas jest asertywność, jak rozumiemy to określenie i czy według nas samych jesteśmy asertywni. Sprawdzimy czym są granice w asertywności i nauczymy się jak je stawiać. Poznamy również różnice pomiędzy różnymi zachowaniami, które możemy zauważyć zarówno u siebie jak i u innych.

1. Asertywność w codziennym działaniu.

2. Czym jest, a czym nie jest asertywność.

 • Otwarta dyskusja wśród uczestników.

3. Granice – czym są i jak możemy je stawiać.

 • Na co się zgadzam, a czego nie zaakceptuję.

4. Asertywne stawianie granic.

 • Udzielanie informacji zwrotnej.
 • Komunikat JA.

5. Moje prawa asertywne.

Czas trwania

3 h zegarowe; 17:00 - 20:00

Prelegenci

0
Alicja Winkler

trenerka biznesu, tłumaczka języka angielskiego oraz nauczycielka języka angielskiego. Specjalizuje się w wspieraniu rozwoju umiejętności miękkich na wszystkich poziomach zarządzania w firmach. Zakres prowadzonych projektów obejmuje m.in.: komunikacje interpersonalną, rozwijanie konfliktów, team building, asertywność, budowanie wysokowydajnych zespołów, delegowanie, wywieranie wpływów. Posiada bogate doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym oraz grupami. Na sali szkoleniowej przepracowane ponad 5800 godzin, w tym ponad 460 godzin w języku angielskim. Spotkania indywidualne (coachingowe) to ponad 49 h pracy z klientem, również obcojęzycznym. Od marca 2020 roku pracuje również online, w języku polskim jak i angielskim - prowadzenie szkoleń, moderowanie spotkań biznesowych, wypracowywanie wspólnych rozwiązań oraz nauka j. angielskiego. Absolwentka studiów filologicznych (Język Biznesu w WSZMiJO w Katowicach, Tłumacz Języka Angielskiego na Akademii Polonijnej w Częstochowie), studiów podyplomowych - Akademia Psychologii Biznesu (WSB w Chorzowie) oraz Akademia Trenerów Biznesu (Uniwersytet SWPS w Katowicach).

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Usługa realizowana na platformie zoom. Platforma wyposażona jest m.in w wideochat, dostęp do materiałów edukacyjnych audio i video, współdzielenie ekranu i narzędzie do tworzenia notatek z zajęć.

Ważność linku – do zakończenia usługi zgodnie z harmonogramem usługi.
Link przesłany do uczestnika 2 dni przed rozpoczęciem usługi.

Uczestnik będzie mógł logować się do platformy po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu.
W szkoleniu online mogą uczestniczyć maksymalnie 10 osób.

Minimalne wymagania sprzetowe (komputer osobisty, tablet):

Procesor dwurdzeniowy 2GHz lub lepszy;
2GB pamięci RAM;
System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Android
Wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji przegladarek internetowych Google Chrome, Mozilla Firefox.
Konieczne jest posiadanie kamery internetowej, mikrofonu lub zestawu słuchawkowego, lub głośników podłączonych do urządzenia.
Wymagania sieciowe: predkość nadawania i pobierania min. 5 Mbps.

Rejestracja

Cena warsztatu online
231
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Team Players
31-444 Kraków
Ładna 4
woj. małopolskie
Team Players to wiodąca firma szkoleniowa specjalizująca się w rozwijaniu kompetencji miękkich u profesjonalistów i firm. Nasza firma powstała z przekonania, że umiejętności miękkie są kluczowym czynnikiem sukcesu w dzisiejszym wymagającym i zmiennym...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Team Players
 • Ulica i nr: Ładna 4
 • Kod pocztowy: 31-444
 • Miejscowość: Kraków
 • Numer NIP: 6761160631

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!