Cyfryzacja przepływu pracy - szansą na konkurencyjność

O konferencji

Konferencja jest poświęcona wyzwaniom oraz wymiernym korzyściom dla organizacji, jakie płyną dla nich z zastosowania technologii cyfrowej. Położyliśmy nacisk na pomiar i zwiększanie efektywności w przedsiębiorstwach.

Wirtualna konferencja CPP to inspirujące prelekcje i debaty o realiach oraz aktualnych trendach w najbliższej przyszłości. Zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą, doświadczeniami i narzędziami w innowacji cyfryzacji przepływu pracy.

Dlaczego warto wziąć udział?

Nowe możliwości dla Twojej firmy - praktyczna wiedza. Odkryjesz proste rozwiązania, które przyśpieszą rozwój Twojej firmy. Dla uczestników specjalne okazje.

Transmisja on-line - konferencja będzie transmitowana przy wykorzystaniu platform streamingowych, dzięki czemu udział w wydarzeniu jest wygodny i aktywny.

Case Study - poznasz doświadczenia, rozwiązania oraz efekty z wdrożeń cyfrowych rozwiązań dla przedsiębiorstw.

Materiały z konferencji - materiały, które udostępnią nasi eksperci trafią na Twoją skrzynkę e-mail.

Sesje dyskusyjne Q&A - zadawaj pytania naszym ekspertom na nurtujące Cię kwestie. Odpowiedź otrzymasz on-line.

Dostęp do nagrań - po konferencji będziesz mógł wrócić do tematyki, jaką poruszyli nasi eksperci.

Kto powinien wziąć udział?

Jeśli jesteś menadżerem MŚP lub dużej organizacji produkcyjnej, logistycznej, czy też sektora ochrony zdrowia, to możesz skorzystać z wiedzy 8 ekspertów z różnych dziedzin.

Program konferencji

Tematyka konferencji

 • Sposoby na zwiększenie efektywności czasu pracy
 • Wspomaganie motywacji pracowników
 • Motywacja pracowników podczas transformacji cyfrowej
 • Skala i skutki marnotrawstwa czasu pracy w firmie
 • Digitalizacja pracy
 • Cyfrowe doświadczenia w pomiarze pracy
 • Automatyczny audyt procesów
 • Wpływ kultury organizacyjnej na przebieg transformacji cyfrowej
 • Gotowość cyfrowa
 • Przemysł 4.0 – Fabryka przyszłości — Jak się wpasować w trend
 • Dobrostan pracownika, satysfakcja pracownika, wsparcie pracownika w procesie zmian
 • Rola HR w transformacji przedsiębiorstwa.

Czas trwania

10:00 - 14:00

Prelegenci

Sebastian Młodziński
CEO
TIMATE

EO firmy TIMATE. W latach 1998-2002 pracownik spółki Optimus SA na stanowiskach zarządczych. Od 2001 roku przedsiębiorca, założyciel i obecny udziałowiec Young Consulting, od 2004 roku partner BRE Bank SA (obecnie Mbank SA). W 2006 roku powołał do życia agencję reklamową Symetria. Współtwórca firmy XTPL SA i prezes jej zarządu w latach 2015-2017. Współzałożyciel Fundacji Europa+. Członek Rady Nadzorczej fundacji TED. W latach 2008-2010 wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis U... Rozwiń niversity. Zwiń

Paweł Wojciechowski
Regional Sales Manager CEE
Teamviewer Frontline

Ekspert w dziedzinie digitalizacji i optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych. Absolwent Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, takich jak: Alcatel-Lucent, Automic, NextiraOne, OpenText i PSI, gdzie odpowiadał za klientów korporacyjnych i transformacje IT. Aktualnie rozwija sprzedaż specjalizowanych rozwiązań IT w zakresie m.in. optymalizacji intralogistyki w firmie... Rozwiń TeamViewer. Zwiń

Celejewski Celejewski
Ekspert
b. Ministerstwo Zdrowia

PR-owiec, były urzędnik, obecnie związany z Hill and Knowlton, pracował m.in. dla Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Absolwent administracji i politologii Uniwersytetu Warszawskiego, doktorant Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Absolwent Erasmus+, podczas którego realizował program Governing Large Metropolis na paryskim Sciences Po.

Marian Nocoń
Ekspert ds. zarządzania
UMiE

Ekspert w zakresie cyfrowych rozwiązań zarządczych, certyfikowany menedżer pierwszoligowy Institute of Leadership and Management, specjalizujący się w systemach motywacyjnych, lojalnościowych i audytu zewnętrznego, w tym controllingu; dyplomowany członek rad nadzorczych w spółkach, doradca biznesowy. Absolwent Akademii Ekonomicznej i studiów pomagisterskich Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada 30-to letnie doświadczenie menedżerskie. Opracował i wdrożył pierwszy w kraju system lojalności... Rozwiń owy z zastosowaniem kart bankomatowych, przemysłowy system analizy elastyczności cenowej wyrobów. Posiada doświadczenie w zastosowaniu cyfrowych systemów motywacyjnych w MŚP wykonawczych i usługowych. Zwiń

Ryszard Mikołajczyk
CEO / Ekspert ds. IT
SoftMaster

Wdrożeniowiec i konsultant dużych systemów ERP /do 275 stanowisk roboczych/, doświadczony przedsiębiorca z 28 letnim stażem, menedżer i aktywny zwolennik promowania nowych technologii. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach o specjalności Informacja Naukowo-Techniczna.

Łukasz Krupa
Konsultant doskonalenia procesów i organizacji
IGOES

Doświadczony ekspert w doskonaleniu procesów i organizacji. Pasjonat zarządzania procesowego. Doradza przedsiębiorcom w zakresie optymalizacji procesów i systemów zarządzania. Współpracował z największymi firmami z branży FMCG, TSL i bankowości.

Eytan Dahan
Strategy consultant

Doświadczony przedsiębiorca, coach, mentor i doradca strategiczny. Zarządzający przedsiębiorstwem w branży automotive z zasięgiem globalnym oraz wdrożeniem start-upu technologicznego. Absolwent MBA na Bradford University i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

-

Rejestracja

Udział bezpłatny
prosimy o rejestrację
0
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowo-konferencyjne
 • e-book i materiały wideo
 • Rozwiń
Zapisz się

Organizator

Softmaster Doradztwo Komputerowe Ryszard Mikołajczyk
40-555 Katowice
Rolna 43
woj. śląskie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Zapisy na konferencję są bezpłatne.


Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Softmaster Doradztwo Komputerowe Ryszard Mikołajczyk
40-555 Katowice Rolna 43
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!