First Time Manager: znajdź szkolenie online lub stacjonarne!

 • Szkolenia First Time Manager online oraz stacjonarne
 • Poznaj program zajęć, ceny i zarejestruj się na szkolenie przez Internet!
Rozwiń Jesteś świeżo mianowanym menedżerem (First Time Manager)? Poszukujesz szkolenia First Time Manager, które wesprze Cię w wejściu w rolę menedżera oraz przejściu zmiany od kolegi do szefa? A może chcesz usystematyzować wiedzę z zakresu zarządzania zespołem? Zapoznaj się ze szkoleniami First Time Manager realizowanymi online oraz stacjonarnie. Poznaj terminy szkoleń, program zajęć, ceny i zapisz się na szkolenie First Time Manager za pośrednictwem Internetu! Zwiń

First Time Manager

Szkolenia First Time Manager: 7

 • już od 1 595 zł
1 595 zł
 • już od 1 650 zł
1 650 zł
 • już od 1 595 zł
1 595 zł
 • już od 669 zł
669 zł
 • już od 2 290 zł
2 290 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 2 090 zł
2 090 zł
 • już od 6 870 zł
6 870 zł
Artykuł

First Time Manager: jak zapewnić sukces początkującym menedżerom?

First Time Manager, czyli początkujący lub nowo upieczony menedżer. Jak pojazują badania osoby wchodzące w role menedżerskie często nie są przygotowane do ich skutecznego wypełniania. Szkolenie First Time Manager ma za zadanie pomóc początkującemu menedżerowi wejść w rolę menedżerską oraz zdobyć niezbędne na stanowisku kierowniczym wiedzę oraz umiejętności menedżerskie.

Spis treści:

 1. First Time Manager
 2. Szkolenie First Time Manager
 3. Gdzie znaleźć szkolenie First Time Manager?
 4. Inne szkolenia managerskie
First Time Manager

Kim jest First Time Manager? First Time Manager to po polsku nowo mianowany menedżer. Pod pojęciem tym kryją się jednak nie tylko menedżerowie po raz pierwszy wchodzący w rolę menedżerską, ale też menedżerowie z krókim stażem zawodowym, specjaliści przygotowujący się do awansu na stanowisko kierownicze, prywatni przedsiębiorcy zdobywający doświadczenia wraz z rozwojem kierowanych przez nich przedsiębiorstw.

W wielu przypadkach pracodawca oczekuje skutecznych działań ze strony menedżera od pierwszego dnia objęcia stanowiska menedżerskiego. Tymczasem znaczna większość osób potrzebuje czasu i wsparcia w przejściu do roli specjalisty do menedżera oraz od kolegi do szefa. Proces ten wymaga zmiany w zakresie świadomości pełnionych ról oraz rozwinięcia umiejętności menedżerskich, które do niedawna nie były kluczowe dla świeżo upieczonego menedżera. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi szkolenie First Time Manager.

Szkolenie First Time Manager

Zadaniem szkolenia First Time Manager jest przygotować uczestników do wejścia w rolę szefa i menedżera w kilku obszarach. Realizacja programu szkolenia First Time Manager pozwala przede wszystkim:

 • poznać role menedżerskie, zrozumieć znaczenie roli lidera w organizacji,
 • poznać i zrozumieć relacje menedżerskie: z zespołem, z innymi menedżerami, z przełożonymi,
 • poznać i zrozumieć znaczenie efektywnej komunikacji w pracy menedżera, zapoznać się z rodzajami komunikacji, błędami i barierami komunikacyjnymi oraz przeprowadzić autodiagnozę własnego stylu komunikowania się,
 • zapoznać się z metodami budowania i zarządzania zespołem,
 • poznać zasady motywowania i budowania zaangażowania podeległego zespołu,
 • zapoznać się z metodami zarządzania sobą w pracy menedżerskiej,
 • poznać style zarządzania oraz własny styl zarządzania oraz jego mocne i słabe strony,
 • nauczyć się radzić sobie w trudnych sytuacjach menedżerskich,
 • nauczyć się budować autorytet menedżera.

Szkolenie First Time Manager kierowane jest do nowo upieczonych menedżerów, a także osob przygotowujących się do pełnienia ról menedżerskich bez wzlędu na wielkość organizacji, branżę, strukturę, liczebność zespołów czy ich kształt. Cechą tego typu szkolenia jest uniwersalność, pzowalająca na zdobywanie wiedzy i rozwój umiejętności niezbędnych na każdym stanowisku menedżerskim.

Gdzie znaleźć szkolenie First Time Manager?

Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia Frirst Time Manager szkolenie to rzadko dostępne jest w firmie zajęć online. Zdarzają się szkolenia, w których część teoretyczna przeprowadzana jest online, a następnie grupa szkoleniowa spotyka się w fizycznej sali szkoleniowej, aby pogłębić poznaną wiedzę i przede wszystkim zdobyć praktyczne umiejętności jej zastosowania. Szkolenie First Time Manager oferowane jest jednak w zdecydowanej większości przypadków jako typowe szkolenie stacjonarne, realizowane w sali szkoleniowej. Szkolenie takie znajdziemy głównie w większych miastach, prym w tym względzie wiodą Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź oraz Gdańsk. Listę szkoleń First Time Manager znajdą Państwo na górze strony, wraz z datami zajęć, miejscem realizacji zajęć, pełnym programem oraz informacjami jaka jest cena szkolenia First Time Manager. Po wybraniu szkolenia mamy możliwość zarejestrowania się na nie poprzez wypełnienie krótkiego formularza rejestacji.

Inne szkolenia managerskie

Jakie inne szkolenia dla menedżerów, zarówno nowo mianowanych, jak i doświadczonych, warto rozważyć?

First Time Manager: jak zapewnić sukces początkującym menedżerom?
Kurs FTM, szkolenie First Time Manager

Zostaw e-mail, aby otrzymywać powiadomienia, gdy pojawi się nowy kurs FTM lub szkolenie First Time Manager.