Najlepsze szkolenia dla biznesu: stacjonarne oraz online!

 • Znajdź sprawdzone szkolenia biznesowe oraz kursy dla biznesu
 • Zapoznaj się z programem zajęć, prelegentami oraz cenami
 • Wybierz kurs lub szkolenie i zapisz się na nie online!

Kursy i szkolenia biznesowe: 3183

 • już od 790 zł
790 zł
 • już od 1 490 zł
1 490 zł
 • już od 1 390 zł
1 390 zł
 • już od 921 zł
921 zł
 • już od 1 532 zł
1 532 zł
 • już od 1 309 zł
1 309 zł
 • już od 1 586 zł
1 586 zł
 • już od 2 190 zł
2 190 zł
 • już od 349 zł
349 zł
 • już od 2 512 zł
2 512 zł
 • już od 1 115 zł
1 115 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 2 536 zł
2 536 zł
Artykuł

Kompendium wiedzy o szkoleniach i kursach dla biznesu!

Świat biznesu ulega ciągłym zmianom, ale w XXI wielu zmiany te są wyjątkowo szybkie i kompleksowe. Nic dziwnego, że firmy poszukują pomocy w rozwijaniu kapitału ludzkiego, dążeniu do innwoacyjności i osiągnięcia wyżej efektywności. Z pomocą przychodzą kursy i szkolenia biznesowe oraz rozmaite webinary, warsztaty, seminaria i konferencje dla biznesu. Jak w gąszczu ofert wybrać te naprawdę godne uwagi? Kiedy zdecydować się na szkolenie dla biznesu, a kiedy na kurs biznesowy?

Spis treści:

 1. Czym są szkolenia biznesowe?
 2. Jakie są najpopularniejsze rodzaje wydarzeń rozwojowych dla biznesu?
 3. Jak zapisać się na wybrane szkolenie, kurs czy konferencję dla biznesu w Eventis.pl?
Czym są szkolenia biznesowe?

Szkolenie biznesowe jest niezbędne dla każdego przedsiębiorcy, który chce wyprzedzić konkurencję. Jest to rodzaj szkolenia, które pomaga rozwijać umiejętności i wiedzę niezbędną do osiągnięcia sukcesu w świecie biznesu. Od rozwijania umiejętności przywódczych do doskonalenia zdolności komunikacyjnych, szkolenie biznesowe może pomóc Ci stać się lepszym liderem i bardziej skutecznym biznesmenem. Może również pomóc w stworzeniu lepszego środowiska pracy dla pracowników, tak aby wszyscy mogli pracować razem bardziej efektywnie. Ponadto, kursy i szkolenia dedykowane przedsiębiorcom pomogą Ci poznać najnowsze trendów w zarządzaniu oraz działaniu twojej branży. Niezależnie od tego, czy szukasz możliwości zwiększenia swoich obecnych umiejętności, czy też rozwinięcia nowych, merytoryczne wydarzenia dla biznesu mogą pomóc Ci osiągnąć Twoje cele i zapewnić Ci narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu.

Istotną zaletą wszelkiego typu wydarzeń biznesowych jest również ich wartość networkingowa - pozwalają one spotkać osoby zajmujące się podobną tematyką, wymieniać doświadczeniami oraz nawiązać kontakty, które w dzisiejszym świecie są nie mniej cenne jak twarde umiejętności czy wiedza.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje wydarzeń rozwojowych dla biznesu?

Na rynku znaleźć można cały szereg rozmaitych wydarzeń przygotowanych z myślą o przedsiębiorcach. Najczęściej spotykane to:

 • Szkolenia biznesowe otwarte i warsztaty - w tego typu wydarzeniach biorą przedstawiciele czy pracownicy z różnych podmiotów. Zaletą tego rodzaju szkoleń jest przystępność cenowa, szeroki wybór tematów oraz wysoka wartość networkingowa, gdyż pozwalają one nie tylko zdobywać wiedzę, ale też nawiązywać kontakty biznesowe.

 • Szkolenia biznesowe zamknięte, które organizowane są na zamówienie konkretnej organizacji czy firmy. Wymagają one dłuższego przygotowania, gdyż poprzedza je badanie potrzeb danej organizacji, ale dzięki temu mogą być lepiej dopasowane do specyfiki i potrzeb zamawiającego. Cena szkoleń zamkniętyh może być atrakcyjna, jeśli naszym celem jest przeszkolenie dużej grupy pracowników. Przy małych grupach są one mniej efektywne kosztowo od ich otwartych odpowiedników.

 • Szkolenia dla biznesu organizowane są stacjonarnie oraz online. Stacjonarne wydarzenia to domena przede wszystkim dużych miast. Najszerszą ofertę znajdziemy w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, łodzi, Katowicach, Gdansku czy Bydgoszczy. Od kilku lat intensywnie rozwija się rynek wydarzeń zdalnych i dzisiaj stanowią one blisko połowę oferty wydarzeń skierowanych do biznesu.

 • Kursy e-learning - mają one postać rozmaitych materiałów szkoleniowych umieszczonych online, na przykład filmów wideo, prezentacji, materiałów tekstowych itp. Ich niewąpliwą zaletą jest możliwość realizowania zajęć we własnym tempie i dogodnym czasie. Istotnym ograniczeniem kursów e-learningowych jest brak kontaktu na żywo z trenerem oraz innymi prowadzącymi.

 • Webinary biznesowe - można uprościć, że webinary to swego rodzaju mini-szkolenia realizowane zdalnie, a ich zadaniem jest przekazać porcję najważniejszych informacji na dany temat w skoncentrowany sposób zajmujący niewielką ilość czasu. 

 • Konferencje dla biznesu - zdobywanie wiedzy dotyczącej trendów w dziedzinie zarządzania czy w danej branży możliwe jest również poprzez udział w rozmaitych konferencjach i kongresach skierowanych do przedsiębiorców i biznesu. Pozwalają one również nawiązywać kontakty, a także zaprezentować firmę czy oferowane przez nią produkty i usługi na rynku B2B.
Jak zapisać się na wybrane szkolenie, kurs czy konferencję dla biznesu w Eventis.pl?

Eventis.pl to platforma łącząca organizatorów wydarzeń biznesowych z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym i zawodowym. Platforma umożliwia wyszukanie sprawdzonych wydarzeń skierowanych do przedstwicieli biznesu i zapisanie się na nie przez Internet. Warto wymienić kilka powodów, dlaczego warto korzystać z platformy:

 • w jednym miejscu zgromadzono tu wydarzenia biznesowe przygotowane przez ponad 500 organizatorów, co umożliwia szybsze wyszukanie wydarzenia na interesujący nas temat,
 • serwis umożliwia zapoznanie się z programem zajęć, sylwetkami osób prowadzących prezentacje oraz profilem uczestników wydarzenia, a także z jego cenami - pozwala to porównać oferty od różnych organizatorów i wybrać tą najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb i w ramach budżetu, którym dysponujemy,
 • wiele wydarzeń w serwisie oferowanych jest ze specjalną zniżką dla użytkowników, co zapewnia dostęp do wiedzy w atrakcyjnych rynkowo cenach,
 • rejestracja na wydarzenia możliwa jest poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia online - po jego przesłaniu opiekun wydarzenia potwierdzi rejestrację i przekaże wszelkie niezbędne informacje organizacyjne.

Zapis na wybrane przez nas wydarzenie jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny podając dane uczestników oraz podmiotu zgłaszającego, w tym przekazać dane do wystawienia faktury. Formularz trwafia do opiekuna wydarzenia, który w ciągu 2 dni roboczych od jego otrzymania potwierdzi rejestrację i przekaże informacje organizacyjne, w tym dotyczące płatności z tytułu udziału w wydarzeniu. Płatności dokonywane są na podstawie przelewu i wystawionej faktury pro forma, którą otrzymacie Państwo na kilka dni przed terminem wydarzenia.

Kompendium wiedzy o szkoleniach i kursach dla biznesu!
Bądź na bieżąco

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Zasady savoir-vivre – przy stole, w pracy, w biznesie
25 października 2021
Zasady savoir-vivre – przy stole, w pracy, w biznesie

Etykieta i zasady savoir-vivre są niezwykle ważne nie tylko w biznesie, ale również w codziennym życiu. Znajomość zasad savoir-vivre pomaga zaskarbić sobie sympatię i szacunek oraz nawiązywać relacje interpersonalne.

Czytaj więcej
iPhone 15 - czy jest to inwestycja godna uwagi?
16 lipca 2024
iPhone 15 - czy jest to inwestycja godna uwagi?

Najnowszy flagowiec od firmy Apple to szereg nowych rozwiązań oraz znana z poprzednich edycji jakość wykonania. Sprawdzamy, dlaczego warto kupić iPhone 15.

Czytaj więcej
Jak ubiegać się o kredyt na otwarcie firmy?
15 lipca 2024
Jak ubiegać się o kredyt na otwarcie firmy?

Otwarcie własnej firmy często wymaga wsparcia finansowego, którego można szukać w postaci kredytów. Proces ubiegania się o kredyt może wydawać się skomplikowany, ale z odpowiednią wiedzą i planowaniem można go zrealizować skutecznie.

Czytaj więcej
Model Coso – czym jest i jakie korzyści przynosi organizacjom?
10 lipca 2024
Model Coso – czym jest i jakie korzyści przynosi organizacjom?

Dowiedz się czym jest model Coso (Coso framework) oraz jakie korzyści dla organizacji przynosi wdrożenie zintegrowanego zarządzania ryzykiem w oparciu o ten model.

Czytaj więcej
Kursy biznesowe, szkolenia biznesowe

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o nowych szkoleniach biznesowych oraz kursach dla biznesu!