Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/fundamenty-efektywnosci-i-motywacji-dzialaj-i-miej-szokujace-efekty-49595-id21668

Informacje o szkoleniu

 • Fundamenty Efektywności i Motywacji - działaj i miej szokujące efekty!


  ID szkolenia: 49595
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Umiejętności osobiste
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Biuro StuGO.pl
  ul.Miodowa 26 / 1.17
  31-055 Kraków
  Godziny zajęć (czas trwania):
  10:00 - 16:00
 • Organizator szkolenia:

  StuGO.pl
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Fundamenty Efektywności i Motywacji - działaj i miej szokujące efekty!
Wyobraź sobie, że budzisz się rano. Jeszcze zanim Twoje oczy się otworzyły, olbrzymi strumień motywacji i chęci do działania przepłynął przez twoje ciało. Otwierasz oczy, wstajesz i rozciągasz się. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że ten dzień będzie perfekcyjny. Pierwszy krok w stronę łazienki i już nie możesz doczekać się wyzwań, które czekają na Ciebie tego dnia. Kolejny krok – podniecenie tym co za chwilę będziesz robić i nad czym będziesz pracować, zaczyna powodować że szeroko się uśmiechasz. Stawiasz krok numer trzy i wręcz się śmiejesz. Zanim dochodzisz do łazienki przypominasz sobie co tak Cię nakręca. Patrzysz w lustro i wiesz, że DZIŚ dalej robisz TO CO KOCHASZ !

Co by było gdyby ta wizja była nie wyobrażeniem, lecz rzeczywistością, która permanentnie towarzyszyłaby Ci każdego dnia? Jak czułbyś się będąc stale zmotywowany do robienia tego co akurat w danym momencie masz do zrobienia, mając jednocześnie wielokrotnie większe efekty, niż do tej pory.

Rezerwacja miejsc oraz wszystkie niezbędne informacje znajdziesz TUTAJ:
http://stugo.pl/fundamenty/

Szkolenie skierowane jest do:

Czy zadowalają Cię efekty jakie masz w życiu?

Pokażemy Ci jak wycisnąć więcej z każdego działania jakie podejmujesz!

To szkolenie jest dla Ciebie.

Program szkolenia:

Czego dowiesz się w trakcie 2 dni warsztatu?

# Poznasz Fundamenty które determinują rozwój w dosłownie każdej dziedzinie.
Dowiesz się jaka Osobowość jest odpowiednia do różnych rodzajów pracy.

# Poznasz 8 nawyków skutecznego działania według Covey’a oraz dokonasz własnej interpretacji, która pomoże Ci wdrożyć te zasady w swoim życiu.

# Dowiesz się czym jest Self Coaching i jak go zastosować we własnym rozwoju i zaczniesz zbliżać się do zamierzonych celów.

# Odkryjesz czym naprawdę jest motywacja i poznasz na nią serię Chwytów, zyskując możliwość pokonywania samego siebie z dnia na dzień, stając się coraz lepszym i lepszym.

# Dowiesz się dlaczego samo pozytywne myślenie nie działa, oraz co zrobić żeby faktycznie ułatwiło Ci ono życie.

# Dowiesz się kim jest Mentor. Nauczysz się jak go dla siebie wybrać, tak aby pomógł Ci przemierzać życie efektywniej.

# Na koniec przetestujesz metodę Mastermind ’u, która na co dzień pomaga zarówno małym firmom, jak i korporacjom rozwiązywać problemy i trudne sytuacje biznesowe. Tobie to narzędzie pozwoli świetnie radzić sobie z wyzwaniami codzienności!

Informacje o prelegentach:

Marcin Pawelec - Założyciel i Główny Trener StuGO. Szkolić, młodych liderów, zaczął w 2006 roku mając zaledwie 17 lat. Od tamtego czasu rozwija się z roku na rok coraz szybciej i szybciej. W ciągu blisko 3 lat działalności StuGO osobiście przeszkolił setki osób, a jego biznes z dnia na dzień idzie do przodu, podobnie jak on sam! Najlepszym przykładem energii Marcina jest szkolenie… Fundamenty Efektywności i Motywacji, na podstawie, którego powstał Film Promocyjny StuGO, a który możesz zobaczyć na samej górze tej strony! Specjalność Marcina to NLP, marketing oraz komunikacja interpersonalna, jednakże cały czas szuka on nowych tematów i inspiracji, dlatego bądź pewien, że jego szkolenia nie raz Cię zaskoczą, tematyką, bonusową wiedzą oraz szokującą dawką energii jaką ze sobą niosą.

Wydarzenia towarzyszące:

*Intensywne Szkolenie: CHANGE YOUR LIFE!

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 2 PLN

Cena zawiera:

Certyfikat StuGO; Niezapomnianą atmosferę; Możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi (budowa listy kontaktów); Sposobność do wymiany wiedzy i doświadczeń, dzięki specjalnie utworzonej, dla uczestników, zamkniętej grupie na facebooku; Katering w przerwach w trakcie szkolenia (kawa, herbata, ciastka, napoje); Dodatkowe bonusy takie jak np. dostęp do społeczności ludzi, którzy chcą się rozwijać tak samo jak Ty; Promocyjne oferty od StuGO.

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Szczegóły: http://stugo.pl/fundamenty/

Wydarzenie: Fundamenty Efektywności i Motywacji - działaj i miej szokujące efekty!