Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/intensywne-szkolenie-change-your-life-49166-id21668

Informacje o szkoleniu

 • *Intensywne Szkolenie: CHANGE YOUR LIFE!


  ID szkolenia: 49166
  Typ: Szkolenia
  Kategoria: Umiejętności osobiste
 • Termin szkolenia:

  Adres szkolenia:

  Biuro StuGO.pl
  ul.Miodowa 26 / 1.17
  31-055 Kraków
  Godziny zajęć (czas trwania):
  10:00 - 18:00
 • Organizator szkolenia:

  StuGO.pl
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Wyszukaj inne
Szkolenia

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Wyobraź sobie szkolenie, na którym dostajesz WYSELEKCJONOWANĄ, NAJNOWSZĄ i PRZEPOTĘŻNĄ wiedzę oraz strategie na tematy, które są NAJWAŻNIEJSZE w Twoim życiu. Korzystasz z nowych umiejętności i narzędzi, wzrastają Twoje standardy, wyciągasz naukę ze swoich doświadczeń, stajesz się mądrzejszy i bardziej świadomy tego co się dzieje wokół Ciebie. CYL, czyli: Change Your Life to 2 dni intensywnego szkolenia, na którym przez 16 godzin będziemy uczyć się właśnie takich, konkretnych umiejętności.

Nadchodzi nowa epoka i kolejny etap w rozwoju ludzkości. Coraz częściej, we współczesnym świecie jesteśmy, wręcz zawalani, milionami informacji na różne tematy. Już dawno ludzie zdążyli się pogubić i szukają kogoś, kto poświęca całe życie konkretnej dziedzinie, bo wtedy mają pewność, że wiedza którą taki człowiek oferuje jest najwyższej jakości oraz ma podparcie praktycznym doświadczeniem.

Jeździmy po całym kraju i wydajemy dziesiątki tysięcy złotych rocznie, aby uczyć się od najlepszych trenerów w Polsce i na Świecie. Sprawdzamy to wszystko na własnej skórze i chcemy teraz tę wiedzę przekazywać Tobie. Dlatego stworzyliśmy ten Event!

SZCZEGÓŁY oraz ZAPISY: www.stugo.pl/change

Szkolenie skierowane jest do:

Jeżeli jesteś studentem, uczniem, wyszedłeś właśnie na rynek pracy, albo jesteś już na nim od jakiegoś czasu, chcesz poznać ciekawe podobne do Ciebie osoby, szukasz sposobu aby zacząć swoją przygodę z rozwojem osobistym albo pragniesz coś zmienić - to szkolenie jest dla Ciebie.

Program szkolenia:

Na tym szkoleniu nauczysz się:

# jak określać swoją misję życiową i kierunek, by świadomie realizować kolejne cele;
# najważniejszych podstaw mentalności finansowej ludzi bogatych;
# metodologii zarządzania sobą w czasie oraz jej praktycznego zastosowania;
# technologii zarządzania projektami, w tym najważniejszym z nich – własnym życiem;
# na czym polega świadoma komunikacja;
# bardziej świadomie zarządzać swoimi emocjami;
# jak budować lepsze relację z ludźmi i samym sobą;
# w jaki sposób działa motywacja i jak przestać się sabotować;
# tego czym jest strefa komfortu i jak się jej pozbyć;
# jak pokonać III największe bariery mentalne.

Co jeszcze?

Gdy dowiesz się jak można bardziej efektywnie zarządzać samym sobą oraz swoimi najważniejszymi zasobami, wtedy zaczniesz świadomie wybierać swoją drogę. Przestaniesz się bać i tracić czas na pierdoły, bo masz wszystko czego potrzebujesz by spełniać swoje cele i marzenia, tylko być może o tym zapomniałeś!

SZCZEGÓŁOWY OPIS MODUŁÓW:

http://stugo.pl/change

Informacje o prelegentach:

Tomek Tryczyński- Ukończył Warsztat Trenerski StuGO. Jego konikiem jest rozwój osobisty, zarządzanie, przedsiębiorczość, NLP i praca z ludźmi. Wierzy, że to co spaja ludzi najmocniej, to wspólna idea, dlatego stworzył i prowadzi do dnia dzisiejszego organizację Flash Mob Kraków oraz jest też twórcą wielu projektów non-profit. Z wykształcenia manager z domieszką umiejętności technicznych. Fryderyk Nietzsche powiedział kiedyś: „Źle się wywdzięcza mistrzowi, kto zawsze jego uczniem zostaje” – dlatego Tomek uczy się od ekspertów w swojej dziedzinie takich jak m.in. Mateusz Grzesiak czy Michał Wawrzyniak. Sprawdzając zdobytą wiedzę w praktyce, zbiera z dnia na dzień coraz większe doświadczenie.

Tomek Buczek - Przede wszystkim pasjonuje go ciągły rozwój, poszukiwanie i odkrywanie na nowo siebie i świata, a także dzielenie się tymi odkryciami z innymi. Stąd wybór drogi – trener. Jego działką jest: przedsiębiorczość, biznes, inteligencja finansowa oraz komunikacja interpersonalna. Dwukrotnie ukończył także Warsztat Trenerski StuGO. Gdy przyszedł na studia, chciał zostać dziennikarzem, a może raczej tak mu się wydawało. Kilka lat szukał swojej drogi, by tak jak dziś pracować z pasją, spełniać marzenia, pomagając przy tym innym ludziom, inspirując ich i zwiększając świadomość własnego życia.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 227 PLN

Cena zawiera:

Catering (bogate przerwy na kawę, herbatę, soki, ciastka itd); Certyfikat StuGO.pl; Promocyjne oferty od StuGO.pl; Niezapomnianą atmosferę; Możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi (budowa listy kontaktów); posobność do wymiany wiedzy i doświadczeń, dzięki specjalnie utworzonej, dla uczestników, zamkniętej grupie na facebooku; Dodatkowe bonusy takie jak np. dostęp do społeczności ludzi, którzy chcą się rozwijać tak samo jak Ty!

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

Szczegóły: http://stugo.pl/change

Wydarzenie: *Intensywne Szkolenie: CHANGE YOUR LIFE!