Szkolenie: TESLA FACTORY TOUR Wizyta w najbardziej innowacyjnej fabryce w Europie

Wyszukiwanie
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...
Kategoria:

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//szkolenie/tesla-factory-tourwizyta-w-najbardziej-innowacyjnej-fabryce-w-europie-69504

Informacje o szkoleniu

 • TESLA FACTORY TOUR Wizyta w najbardziej innowacyjnej fabryce w Europie


  ID szkolenia: 69504
  Kategoria: Szkolenia i Kursy
  Branża/temat: Produkcja
 • Adres szkolenia:

  -
  -
  Tilburg/Holandia
  woj. mazowieckie
 • Termin szkolenia:

  Data: 16-18.10.2017
  Godziny zajęć (czas trwania):
  3 dni
 • Organizator szkolenia:

  Langas Group
Zadaj pytanie:
Zgłoś uczestnictwo:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
Wyszukaj inne
Szkolenia i Kursy

Opis szkolenia

Informacje podstawowe o szkoleniu:

Szanowni Państwo


„Lista ludzi, którym wcale by nie przeszkadzało, gdybym nagle zniknął, ciągle rośnie”− te słowa Elona Muska sugerują jak wielu wrogów przysporzył sobie rewolucją jaką zapoczątkował, rzucając rękawice i skutecznie konkurując z gigantami amerykańskiej, rosyjskiej i chińskiej branży wojskowej, motoryzacyjnej, kosmicznej i energetycznej. Wizjonerstwo Muska, jego wytrwałość i ciągłe doskonalenie samochodów Tesli, postawiło go wśród takich guru zarządzania, jak Henry Ford, Sakichi Toyoda, czy Taichi Ohno.
W tym roku podczas National Govenenors Association Summer Meeting Elon Musk stwierdził, że za 10 lat połowa samochodów produkowanych w USA będzie elektryczna, ale wszystkie z nich będą już autonomiczne! Brak kierownicy w samochodzie to już nie fikcja − to teraźniejszość. Zastanawiałeś się nad przyszłością innych branż? Jak jeden gracz, jego wizje, obsesje i determinacja mogą zmienić Twój biznes? Jeśli chciałbyś doświadczyć ponadprzeciętnych standardów pracy, wyjątkowej kultury innowacji, sposobu myślenia współczesnego Nikola Tesli, zapraszamy na 1st Tesla Factory Tour.

Szkolenie skierowane jest do:

-

Program szkolenia:

Dzień I. Poniedziałek - 16.10.2017

8:25 zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie
10:25-12:25 przelot : Warszawa Okęcie − Eindhoven
12:45-13:30 przejazd do hotelu
14:15-16:00 obiad
16:00-18:00 Wykład otwierający “E-mobility – risks and challenges for the Polish automotive industry”. Thomas Hajek
18:30-20:00 Wspólna kolacja połączona z wymianą doświadczeń.

Dzień II. Wtorek - 17.10.2017

6:30-10:00 śniadanie
10:15 przejazd do Fabryki
11:00-13:30 “Jak działa fabryka Tesli“? Wizyta w fabryce Tesla Tilburg
13:30-14:30 lunch
16:00-17:30 Tech Talk with Tesla specialist – podsumowanie wizyty, wspólna dyskusja i sesja pytań
18:30-20:00 CASE STUDY: „Industry 4.0 na przykładzie fabryki Tesla”. Paweł Goś

Jak pokonać największe bariery przy implementacji rozwiązań Industry 4.0 ?
Czego możemy nauczyć się od Tesli?

17:30-19:00 CASE STUDY: „Elon Musk współczesny Nikola Tesla”

Elon Musk − mistrz sprzedaży i PR-u,
“Jak być nr 1 w obliczu przyszłych wyzwań. Krok pierwszy: Jakość”
Innowacja, adaptacja czy status quo, czyli jak się dogadać z pokoleniem Tesla. Jacek Opala

19:30 kolacja

Dzień III, Środa, 18.10.2017

6:30-09:30 śniadanie
9;45-10:15 przejazd na lotnisko
12:55-14:40 przelot: Eindhoven - Warszawa Okęcie

Fabryka którą odwiedzimy: Tesla Motors, Tilburg - Nie przypadkowo fabryka znajduje się w Tilburg. Elon Musk poszukiwał strategicznego miejsca które otworzy mu drogę do europejskich odbiorców. Sprzyja temu bliskość portu w Rotterdamie, do którego przypływają wyprodukowane we Fremont w Kalifornii część samochodowe, które następnie montowane są na najnowocześniejszej linii montażowej w Tilburg, aby potem dzięki doskonałej sieci holenderskich, niemieckich czy belgijskich autostrad dotrzeć do klientów Starego Kontynentu. Tilburg to miasto położone w południowej części Holandii, szósta co do wielkości miejscowość w tym kraju licząca 200 tyś. mieszkańców. W tym mieście Tesla produkuje obecnie 20.000 pojazdów rocznie na powierzchni ok. 50.000 m2. W fabryce znajduje się również główny serwis oraz tor testowy, który oplata dokoła linię montażową w środku hali.

Informacje o prelegentach:

Thomas Hajek
Prezes Fabryki Samochodów Elektrycznych „FSE”, absolwent Uniwersytetu w Kolonii oraz Politechniki w Berlinie, od ponad 20 lat zajmuje wysokie stanowiska kierownicze w polskim i europejskim przemyśle motoryzacyjnym. Założył i kierował Wydziałem Handlowym Fiat Auto Poland, utworzył krajową organizacje sprzedaży − Mazda Motor Europe we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii innych krajach. Jako Dyrektor Zarządzający kierował rozwojem Fiat Professional, Oddziału Lekkich Samochodów Użytkowych Fiat Group w Niemczech, Austrii i Europie. Był kierownikiem Maserati w Europie Środkowej i Południowej. W latach 2014-2016 prowadził komercyjny rozwój Wielton S.A. jako Wice − przewodniczący. Thomas Hajek ma ponad 10-letnie doświadczenie w rozwoju rozwiązań e-mobilności na kilku europejskich rynkach.Paweł Goś
Współzałożyciel i współwłaściciel Exact Systems, firmy zajmującej się outsourcingiem usług związanych z kontrolą jakości. Od 12 lat pełni funkcję Prezesa Zarządu Spółki, która obecnie ma swoje przedstawicielstwa w dwunastu państwach: w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, Rosji, Turcji, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Belgii, Holandii oraz Chinach. Jest twórcą i jedną z osób odpowiedzialnych w Polsce za rozwój specjalistycznych usług związanych z kontrolą jakości, określanej mianem outsourcingu funkcji.

Jacek Opala
Ekspert Polskiej Izby Motoryzacji. Dyrektor do spraw rozwoju sprzedaży Exact Systems w której pracuje od 2005 roku, obecnie będąc odpowiedzialnym za standaryzację w grupie, koordynowanie prac w ramach marketingu korporacyjnego oraz nadzór nad działami sprzedaży w Polsce i podległych spółkach-córkach Exact Systems. Odpowiada za kontakt z mediami i czynnie kształtuję politykę PR firmy.

Koszt i warunki udziału

Ceny:

 • 2970 - zgłoszenie do 15.09.2017 - 2970 PLN + 23% VAT zgłoszenie od 16.09.2017 - 3 670 PLN + 23% VAT

Cena zawiera:

uczestnictwo w szkoleniu dla jednej osoby, materiały szkoleniowe, certyfikat, obiady, poczęstunek podczas przerw

Dofinansowanie z UE:

Nie.

Warunki udziału i przyjmowania zgłoszeń:

-

Szkolenie, kurs: TESLA FACTORY TOUR Wizyta w najbardziej innowacyjnej fabryce w Europie