Szkolenie

Zbuduj bazę klientów dla twojej firmy- prosty i sprawny CRM dla firmy

O szkoleniu

zapraszamy do kontaktu z Centrum
Kto powinien wziąć udział?
każdy chętny

Program szkolenia

Chcesz zarządzać kontaktami i relacjami z Twoimi Klientami? Dzięki szkoleniu łatwo wykorzystasz możliwości programu MS Access do zbudowania bazy danych na potrzeby Twojej firmy. Coraz większa liczba przechowywanych danych sprawia, że bardzo często zaprojektowanie prostej bazy skraca diametralnie czas potrzebny na ich codzienną analizę. Na praktycznych przykładach zobaczysz min. w jaki sposób planować relacje, budować funkcjonalne zapytania, tworzyć prosty interfejs do komunikacji z użytkownikiem oraz generować raporty.

Czas trwania

9:00-17:00

Prelegenci

Cytat
Specjalistka ds. public relations, copywriter, dziennikarka, trener. Absolwentka filologii polskiej. Zajmuje się szeroko pojętą komunikacją oraz PR. Kreowała wizerunek wielu firm, organizacji i osób prywatnych (polityków). Od 2007 roku prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich, sprzedażowych, reklamy, marketingu, marketingu politycznego i public relations. Jej warsztaty to przede wszystkim zajęcia praktyczne, dzięki czemu uczestnicy mają okazję wykorzystać nowo nabytą wiedzę w praktyce. Prowadzi szkolenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Współpracowała m.in. z: Consultor Sp. z o.o., Mar-Med Polska Sp. z o.o., Glob Sp. z o.o., Avon Cosmetics Sp. z o.o., Kraft Sp. z o.o. czy Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o..

Gdzie i kiedy

Wrocław i Warszawa 26 sierpnia 2011 - 26 sierpnia 2012
Centrum Innowacji ProLearning

Wrocław i Warszawa

Legnicka 52

woj. dolnośląskie

Gdzie i kiedy

Wrocław 17 - 18 czerwca 2011
Centrum Innowacji ProLearning

Wrocław

Legnicka 52

woj. dolnośląskie

Weź udział

Organizator

Centrum Innowacji ProLearning
53-609 Wrocław
Wagonowa 2
woj. dolnośląskie
Centrum Innowacji ProLearning specjalizuje się w dostarczaniu i organizacji szkoleń o profilu informatycznym, biznesowym, szkoleń z zakresu BHP, zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem. Organizowane są w dwóch trybach: otwartym oraz zamk...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Weź udział, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

zapraszamy do kontaktu z Centrum

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

Centrum Innowacji ProLearning
53-609 Wrocław Wagonowa 2
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!