Studium produktywności w usługach i biurach

O szkoleniu

Studium Produktywności zawiera zestaw narzędzi do analizy produktywności zespołów wykonujących prace specjalistyczne, mało powtarzalne, przy zmiennym obciążeniu zadaniami. To podejście pozwala dokonać podziału prac specjalistycznych na rodziny i warianty oraz połączyć ten podział z obciążeniem i zmierzonymi czasami czynności w ramach modelu wielowariantowego (ang.mixed-model). Dzięki temu możliwe jest opracowanie Studium Produktywności (ang. Capacity Study), które pozwala analizować zmienne obciążenie i bilansować względem niego liczbę pracowników, czy identyfikować działania doskonalące dające największe przełożenie na wzrost produktywności.
Kto powinien wziąć udział?
ADRESACI SZKOLENIA
Osoby zajmujące się zarządzaniem i doskonaleniem procesów usługowych, administracyjnych i biurowych, w tym kadra zarządzająca, specjaliści doskonalenia jakości, koordynatorzy Lean oraz każdy, kto chce zrozumieć, na czym polega istota planowania kompleksowej reorganizacji firmy usługowej.

Program szkolenia

Cel szkolenia
Poznaj w praktyce, jak radzić sobie z problemami i wyzwaniami takimi jak:

• Znacząca poprawa produktywności złożonych procesów ”end-to-end”, a także mało powtarzalnych i przy zmiennym zapotrzebowaniu.
• Uzyskanie dużych korzyści przy ograniczonych inwestycjach w IT.
• Lepsza współpraca działów w realizacji celów biznesowych.
Program szkolenia
Procesy end-to-end w usługach i biurach są złożone, przebiegają przez kilka działów, zawierają zarówno pracę specjalistyczną, jak i czynności zautomatyzowane w aplikacjach IT. Wykonywane prace są często mało powtarzalne, a popyt jest bardzo zmienny. Uczestnicy warsztatu dowiedzą się, jak uzyskać znaczną poprawę produktywności takich właśnie procesów dzięki zaawansowanym metodom Lean, m.in. w modelu High-Mix Variable Demand. Uczestnicy będą mogli zastosować poznane metody w praktyce, analizując rzeczywiste procesy na terenie firmy, w której odbędzie się warsztat.


Korzyści dla firmy

1. Wykształcenie wewnętrznych specjalistów, którzy będą potrafili osiągnąć większe efekty z projektów doskonalących.
2. Wykształcenie kadry menadżerskiej i specjalistów w planowaniu kompleksowej reorganizacji firmy wg zasad Lean Management w celu skrócenia czasu realizacji procesów, redukcji kosztów i poprawy jakości.
3. Usprawnienie współpracy pomiędzy działami.Korzyści dla uczestnika

1. Poznanie metod reorganizacji procesów end-to-end, dostosowanych do prac skomputeryzowanych ale i umysłowych, w tym niskiej powtarzalności.
2. Poznanie narzędzi Lean Management, których wdrożenie skutkuje skróceniem czasu realizacji procesu, redukcją kosztów i eliminacją błędów.
3. ”Zobaczenie” całego strumienia wartości w firmie oraz swojej w nim roli, lepsze zrozumienie oczekiwań klientów zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Czas trwania

Szkolenie trwa 16h/2 dni

TERMIN I MIEJSCE SZKOLENIA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
28-29.05.2019 Eurobank, Wrocław
1-2.10.2019 Eurobank, Wrocław

Prelegenci

-

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

LEI Polska

54-424 Wrocław

Muchoborska 8

woj. dolnośląskie

Rejestracja

Cena 1
netto
1 800
Cena zawiera:
  • materiały szkoleniowe, certyfikat, 4 x przerwy kawowe, 2 x obiady
  • Rozwiń
Zapisz się

Organizator

Lean Enterprise Institute Polska Sp. z o.o.
54-424 Wrocław
Muchoborska 18
woj. dolnośląskie
Lean Enterprise Institute Polska (LEI Polska) jest największą i najstarszą w Polsce Instytucją zajmującą się profesjonalnie praktycznymi aplikacjami oraz rozwojem najnowszej wiedzy z zakresu Lean Management w środowisku produkcyjnym i usługowym. I...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na www.lean.org.pl. Jeśli chcesz otrzymać go drogą mailową zadzwoń pod 71 798 57 33.


Cena uzależniona od liczby uczestników z jednej firmy:
liczba uczestników z jednej firmy

1 - 2 uczestników- 1800 netto / za osobę

3 - 5 uczestników- 1600 zł netto/ za osobę

6 - i więcej uczestników - 1 400 zł netto / za osobę

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Lean Enterprise Institute Polska Sp. z o.o.
54-424 Wrocław Muchoborska 18
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!