TPM - Autonomiczne Utrzymanie Ruchu

O szkoleniu

TPM – Total Productive Maintenance to zbiór sprawdzonych technik i rozwiązań, których celem jest zwiększenie efektywności maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji. Dzięki temu szkoleniu mogą Państwo bez wychodzenia z domu, firmy pogłębić wiedzę z zakresu kompleksowego utrzymania parku maszynowego.
Niniejsze szkolenie opisuje główny filar TPM czyli Autonomiczne Utrzymanie Ruchu. Pokazujemy także najlepsze praktyki i dajemy gotowe przykłady.

Szkolenie to wzbogaciliśmy o elementy akcji, elementy humoru, elementy nauki oraz komentarze. A to wszystko w krótkich filmach. Dodatkowo istnieje możliwość pobrania gotowych formularzy, które można użyć w codziennej pracy. Szkolenie to zawiera również film z zakładu produkcyjnego.
Kto powinien wziąć udział?

Pracownicy firm produkcyjnych.

Program szkolenia

1. Pierwsza lekcja opisuje, czym jest TPM, przedstawia główne filary oraz podkreśla szczególną rolę operatorów w zapobieganiu awariom maszyn. Lekcja ta wprowadza nas w cele i kluczowe strategie TPM.
2. Druga lekcja przedstawia sposób efektywnego wykorzystania maszyn i urządzeń. Omówiony zostanie wskaźnik całkowitej efektywności wyposażenia OEE (Overall Equipment Effectiweness).
3. Trzecia lekcja opisuje Autonomiczne Utrzymanie Ruchu, czyli główny filar TPM. AUR przebiega w siedmiu etapach, z których każdy kolejny poprzedzony jest audytem.
4. Czwarta lekcja to podsumowanie.

Czas trwania

60-dniowy dostęp do całego szkolenia

Prelegenci

Trener  GFLean

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: tylko online

Rejestracja

Cena
za osobę
100
+23% VAT
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowo-konferencyjne
  • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

GFLean
63-400 Ostrów Wlkp.
Wolności 19/21
woj. wielkopolskie
Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorstw w zakresie redukcji kosztów funkcjonowania, poprawy swojej pozycji konkurencyjnej i poszukiwania stabilnego miejsca na rynku powstała firma GFLean. GFLean zajmuje się doradztwem oraz prowadzenie...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na górze strony.

szkolenie dostępne na platformie kursy.cyberedu.pl 60-dniowy dostęp do całego szkolenia.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

GFLean
63-400 Ostrów Wlkp. Wolności 19/21
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!